хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Мнение и логика императора …

Если вы не любите собак, то вы не любите верность; вы не любите тех, кто верен вам, следовательно, вы сами не можете быть верным.         (Наполеон Бонапарт)  

8

Коментарі

118.06.15, 21:34

Я сначала думала это мнение какого-то китайского императора о вкусе собак (как блюдо) Ну назвала заметку.... и ведь не поспоришь. Нет! Мне определённо нужно промыть мой воспалённый мозг.

    218.06.15, 21:38

    ахаха ! Наполеон Бонапарт - нам не авторитет
    його мнєнієм так само було і те, що він має світом володіти і має можливість його завоювати.....
    звичайний собі лузер цей Наполеон

      Гість: Старий Семен

      318.06.15, 21:52Відповідь на 2 від Olle Lukoje

      ахаха ! Наполеон Бонапарт - нам не авторитет
      його мнєнієм так само було і те, що він має світом володіти і має можливість його завоювати.....
      звичайний собі лузер цей Наполеон
      Для тебе авторитетами є тіко успішні альфа-кобелі?

        418.06.15, 22:23Відповідь на 3 від Гість: Старий Семен

        ахаха ! Наполеон Бонапарт - нам не авторитет
        його мнєнієм так само було і те, що він має світом володіти і має можливість його завоювати.....
        звичайний собі лузер цей Наполеон
        Для тебе авторитетами є тіко успішні альфа-кобелі?
        ееее.....не зовсім по темі, але: Ні.

          Гість: Старий Семен

          518.06.15, 22:30Відповідь на 4 від Olle Lukoje

          Відносно Наполеона, твоє уявлення про нього породжене кремлядською пропагандою. Хоча він таки був яскраво вираженим вожаком. А в таких осіб дах протікає нєпадєццкі...

            618.06.15, 22:53Відповідь на 5 від Гість: Старий Семен

            Відносно Наполеона, твоє уявлення про нього породжене кремлядською пропагандою. Хоча він таки був яскраво вираженим вожаком. А в таких осіб дах протікає нєпадєццкі... Дивне твоє бачення про джерела формування мого уявлення... І по ходу , інформація про Наполеона в тебе явно поверхова

              Гість: LightOF Stars

              75.07.15, 19:18