хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Сколько людей, столько и мнений,..

... для всех хорошим не будешь. Самое главное, какая у тебя репутация перед Богом, а не перед людьми.

(Олег Скрипка, из интервью)

8

Коментарі

12.06.15, 19:42

Согласен...я того же мнения ..

    22.06.15, 19:43

    и шо - появляется пылающий ангел и говорит: "ты правильный пацан"?

      Гість: ЛемБой

      32.06.15, 19:51

      Ніякої репутації перед Богом ніхто не має-Бог любить усіх людей

        Гість: Туго_Входит

        42.06.15, 19:57Відповідь на 3 від Гість: ЛемБой

        Ніякої репутації перед Богом ніхто не має-Бог любить усіх людей

          Гість: ischo

          52.06.15, 20:24Відповідь на 3 від Гість: ЛемБой

          Ніякої репутації перед Богом ніхто не має-Бог любить усіх людейМама своїх дітей теж любить, але оли треба, то й по срачині надає

            Гість: El Condor

            62.06.15, 21:07Відповідь на 5 від Гість: ischo

            Ніякої репутації перед Богом ніхто не має-Бог любить усіх людейМама своїх дітей теж любить, але оли треба, то й по срачині надаєІ що-репутація від цього страждає?

              Гість: ischo

              73.06.15, 22:08Відповідь на 6 від Гість: El Condor

              Ніякої репутації перед Богом ніхто не має-Бог любить усіх людейМама своїх дітей теж любить, але оли треба, то й по срачині надаєІ що-репутація від цього страждає?Я не про репутацію, а про любов. Репутація перед Богом може мінятися; внаслідок права вибору людини.

                Гість: El Condor

                84.06.15, 00:02Відповідь на 7 від Гість: ischo

                Ніякої репутації перед Богом ніхто не має-Бог любить усіх людейМама своїх дітей теж любить, але оли треба, то й по срачині надаєІ що-репутація від цього страждає?Я не про репутацію, а про любов. Репутація перед Богом може мінятися; внаслідок права вибору людини.Скринка говорив про якусь там репутацію перед Богом-читайте замітку. А ЛемБой не погодився з ним-нема репутації,є любов. Я з ним згоден

                  Гість: LightOF Stars

                  95.07.15, 20:03

                  Верно, сказано