хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Инок.

"Когда один инок в течении десяти лет ,непрестанно моливший Бога о даре исцеления,получил его,придя к своему старцу,поведал об этом,последний повелел ему идти и молить Бога,чтоб забрал дар сей,а даровал бы видение грехов своих."

                       С.Н.Лазарев.

3

Коментарі

116.09.12, 01:23

Хвороби від гріхів, щоб очиститись.

    216.09.12, 11:49

    Я считаю, что ничего нет плохого в том, чтобы способности были разнообразными...

      Гість: ЯВНУТРИ

      316.09.12, 13:06

      Глупость! Прощение и исцеление приходят только через покаяние (осознание)!

        416.09.12, 21:49Відповідь на 3 від Гість: ЯВНУТРИ

        Глупость! Прощение и исцеление приходят только через покаяние (осознание)!Браво!

          516.09.12, 23:51Відповідь на 1 від Левус

          Хвороби від гріхів, щоб очиститись."Уздоровлення сліпородженого.
          А колиВін проходив,побачив чоловіка,що сліпим був з народження.
          І спиталиЙого учні ЙОГО,говорячи Учителю,хто згрішив чи він сам, чи батьки його,що сліпим він родився
          Ісус відповів Не згрішив ані він,ні батьки його,а щоб діла БОЖІ ЗЯВИЛИСЬ НА НЬОМУ."
          Новий заповіт.

          І тому ви праві.Ми після хвороби очищаємось і все більше розуміємо ЙОГО присутність.

            617.09.12, 14:39

            Вірно, навіть для того випробування, щоб здійснити план Божий. Всі ми діти Божі. Як у вірші - "мучусь, караюсь але не каюсь"

              717.09.12, 17:01Відповідь на 4 від aleksandrinna

              Глупость! Прощение и исцеление приходят только через покаяние (осознание)!Браво!Мне кажется,что автор имеет ввиду,знаем ли мы грехи свои.Ведь даже мысли наши могут быть грешными.

                817.09.12, 17:03Відповідь на 3 від Гість: ЯВНУТРИ

                Глупость! Прощение и исцеление приходят только через покаяние (осознание)!Думаю,что автор говорит о том,знаем ли мы грехи свои.Иногда в мыслях мы можем быть грешными.

                  917.09.12, 17:13Відповідь на 6 від Левус

                  Вірно, навіть для того випробування, щоб здійснити план Божий. Всі ми діти Божі. Як у вірші - "мучусь, караюсь але не каюсь"Мені здається,що автор запитує нас,знаєм ми помилки свої чи ні.Адже,навіть в помислах своїх ми можемо бути грішними.

                    Гість: ЯВНУТРИ

                    1018.09.12, 07:22Відповідь на 8 від HELENNNN

                    Глупость! Прощение и исцеление приходят только через покаяние (осознание)!Думаю,что автор говорит о том,знаем ли мы грехи свои.Иногда в мыслях мы можем быть грешными.Некоторые знаем, некоторые нет. Потому и говорим в молитве "Прости Господи нам все видимые и невидимые прегрешения (грехи) наши"...
                    Но осознаём-ли - это другой вопрос, ведь Господь прощает и говорит "Иди, прощается тебе, и впредь не греши...", и человек, лишь осознав всю полноту этого, подобное сознательно не повторит...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна