хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

"Та йдуть воли дорогою, та все круторогі..." Добірка живопису 2

Ми продовжуємо серію наших добірок з домашніми тваринами. Тема , улюблена художниками з незапам'ятних часів.  У нас вже гостювали    козы  , коровы , Корова-годувальницяовечки , свинки. . волы 1 лошади  і  навіть  проїжджали Чумаки  .
Ось і мої волики другим обозом нарешті до нас дошкандибали -- вони тварини дуже повільні, а ще й найдавніші тяглові тварини на світі. Воли багаторазово згадуються в Біблії, в середньовічних літописах і в різних літературних творах.


Перуджино Пьетро (ок. 1446–1523)__«Композиция пределлы полиптиха из церкви Сантиссима Аннунциата: Рождество»

Більша частина типових сцен вертепу має походження не з канонічних (дуже скупо розповідають про народження Ісуса), а з  апокрифічних Євангелій і старовинних, вже забутих таємних традицій. 
Наприклад, віл та ослик - «персонажі» стародавнього пророцтва Ісаї: «Віл знає володаря свого, і осел ясла пана свого, а Ізраїль не знає Мене, народ Мій не розуміє». І хоча слова Ісаї жодним чином не відносяться до народження Ісуса, образи цих двох тварин традиційно використовуються як символи євреїв (які представлені «волом) і язичників («поданих» ослом).  (С)

19

Коментарі

117.01.21, 12:10

трудяги!

    217.01.21, 14:07

    Замечательная подборка! Спасибо!

      317.01.21, 14:28

      стоит обратить внимание на размер чел.фигур на карт. про Украину и про другие страны...
      это весьма показательно
      отаманство-казачество величия украм не добавило...
      эт.ещё Хмель понимал но Монархизм у него так и не получился

        417.01.21, 14:33

        И мне довелось на них поездить

          517.01.21, 14:39

          Познавательно!

            617.01.21, 14:52

            Ух ты, ни когда бы ни подумал, что столько работ посвещено этим животным!

              717.01.21, 15:04

              Тема благодатнаяПодборка живописи- великолепная*cv etok*

                817.01.21, 15:35

                  917.01.21, 17:38

                  Навіть і не знаю
                  чи збереглися в Україні воли

                    1017.01.21, 20:35

                    Я в восторге

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна