хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Патріотизм чи демократичний плюралізм?

Аналізуючи сучасний стан речей в українській політичній та суспільній дійсності, я інколи приходжу до висновків, від яких мені стає неприємно і соромно за самого себе...

Про що це я? Скоро зрозумієте.

Не треба бути генієм, щоб зрозуміти наступні речі:

1. В Україні наразі дійсно має місце свобода слова, совісті  і суспільно політичних ідеологій;

2. Суспільно-політичні ідеології патріотичного напрямку не підтримуються державою з огляду на те, що це було б порушенням норм чинної Конституції;

3. Ідеології, які без перебільшення можна кваліфікувати як ворожі до України і українства, дуже поширені в нашій країні і мають  неабияку підтримку з боку іноземних держав;

4. Обставини, що викладені в п.1-3, з великою ймовірністю можуть привести до втрати Україною незалежності через популярізацію ворожих ідеологій і приходу політичних сил, що їх озвучують, до АБСЛЮТНОЇ влади в країні легітимним шляхом - через утворення конституційної більшості в парламенті внаслідок здобуття 67% на виборах (а це не є неможливим), або шляхом махінацій з народними депутатами  (спробу чого ми нещодавно спостерігали).

 

Дивлячись на все це, я приходжу да жахливого висновку, що змінити ситуацію, що скалалася, можна лише обмеженням конституційних прав і свобод. Тобто заборонити партії, що відверто виборюють інтереси іноземних країн. Обмежити розповсюдження ідеологій, що є ворожими для України (але ж хто буде визначати, що є "ворожим", ??). На практиці такі дії можуть призвести до появи цензури, "ідеологічної поліції" і інших "цікавих" речей!  

Ситуація ж, яку маємо сьогодні, нагадує мені балаган, де перемакає той, хто голосніше кричить!

То що ж виходить -  маємо тупіковий варіант: або балаган, або фашизм??

Але ж які альтернативи???

 

11

Коментарі

Гість: СДЧ

120.06.07, 17:18

добре кажеш

    edikkk

    220.06.07, 17:32

    меньше смотри телевизор

      edikkk

      320.06.07, 17:49

      От ТВ дабавлююца мазги?

        edikkk

        420.06.07, 17:54

        Там другие, забапки анализируют.
        И патрибитилям сливают, бисплатна.
        А те думают што штота анализируют.
        И статьи такие глупые пишут

          edikkk

          520.06.07, 18:11

          А то што паразным каналам разные новасти палучаюца?
          Темболее многие воспренимают то, что хотят услышать.
          А техналогии по промыванию мосга атличные, сам слегка пастрадал.
          Но я хатябы эта панимаю.

            620.06.07, 18:23Відповідь на 5 від edikkk

            Я взагалі-то кажу не про телебачення, а про суспільний устрій.
            І маю на увазі таку дилему: збереження демократії і свободи ідеологій, навіть якщо це може зашкодити державі і її незалежності, або збереження державності ціною обмеження прав і свобод.

              721.06.07, 09:46Відповідь на 6 від Дух

              І знову ж таки, заборонами нічого не вийде.

              Якщо вже і боротись, то лише пропонуючи щось краще...

              Між іншим, порада менше телевізор дивитись, насправді, дуже слушна, оскільки, інколи так виходить, що те уявлення, яке формує ТБ, і те, що відбувається насправді, діаметрально протилежні.

              Вже не один раз переконувався

                821.06.07, 09:47Відповідь на 5 від edikkk

                А техналогии по промыванию мосга атличные, сам слегка пастрадал.
                Но я хатябы эта панимаю.
                Здається, таке у всіх колись трапляється... сам, був раз, наколовся...

                  921.06.07, 11:31Відповідь на 8 від bobbie

                  Якщо ви починаєте аналізувати те, що вам сказали по ТБ, то вам вже не загрожує технологія промивання. Просто треба вміти відрізняти правду від всього іншого. Я вам як журналіст можу сказати, що проблема нашого телебачення в глядачах. Що стосується тепи замітки то насправді автор має рацію. Ризик є. надто пагато розвелось псевдоідеологій, або політичних сил, які взагалі жодних ідеологій не проповідуюють ( ПР, БЮТ, НУ -ідеологічні рамки програм настільки розмиті, що одразу зрозуміло чому саме ці політики при владі). Можливо хтось і пропонує щось краще, але щоб це донести до широких мас населення потрібні гроші, які мають тільки олігарги, тому дійсно виходить своєрідний тупик. Виходом з якого може навіть стати третя революція, але до того ще тре трохи почекати.

                    1021.06.07, 11:49Відповідь на 9 від burevij

                    Ну, залишається ще варіант підвищення рівня освіти та обізнаності людей.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна