хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Nou komments: Путін, Луценко, Тимошенко, Янукович

Треба було б якось прореагувати на начебто важливі події, як обрання Путіна, засудження Луценка, перебування в колонії Тимошенко, два роки президенства Януковича - а немає що сказати.

Хто би сумнівався, що Путін стане знову президентном Росії? Ніхто. Чи можна поважати політичного лідера, який отримав перемогу по-суті безальтернативно? Звичайно, що ні. Рейтинги і всяка інша електоральна складова - то одне, але є ще честь боротьби, яка власне і відсутня. Якщо фактично між виборами Лукашенка і виборами Путіна можна поставити знак рівності, то і як особистості вони стають на одинаковий рівень нікчемності. Шкода. Я, якщо чесно, від Путіна чекав більшого, але вже ясно, що це явно не Ден Сяо Пін чи подібний значний реформатор - така собі посередність типу Суслова, тільки той був принаймні поряднішим і без манії величчя, яка в Путіна вже прямо зашкалює, чим він дуже нагадує мені нашого Ющенка.

Найгірше з того, що відтепер однозначно ясно, що жити найближчі років 10-15 буде і трудно, і нудно з такими світовими державними лідерами довколо нас і в нас, але що поробиш - кращого не дано і не світить...

Стосовно Луценко і Тимошенко, то я, звичайно, мало радію цій "картині маслом", але і тут не бачу чогось реально позитивного, а найсумніше, що ми (у тому числі і я!) власне для того і робили "Кучму геть!", а з того - Помаранчову революцію й надали владу Тимошенко і Луценко, щоб вони знищили подібну бузувірську систему суду і влади як такої, але ні - їм засмакувало бути безконтрольними крутеликами при владі, тому вони і не здійснили жодної правдивої реформи влади - жодної! Навіть простого поіменного голосування нардепів у ВРУ не зробили, бо теж було не вигідно... Одним словом: отримали і мають те і так, як того заслужили...

З тим все ясно, тоді як з їх статусом "лідерів опозиції" якось дуже неясно, тому що судячи з реакції суспільства головна маса електоральної "опозиційної" підтримки Тимошенко і Луценка знаходиться за кордоном, а не в Україні. Переважно іноземні представники постійно бушують на захист цих персон яко "опозиційних", тоді як саме громадського руху в середині України на їх захист абсолютно не спостерігаємо. Не те, щоб масового - взагалі ніякого. Отож давайте не дурити в черговий раз один одного міфами: ніякі Луценко і Тимошенко не опозіціонери і тим більше - не лідери опозиції. Це звичайні невдахи, що надто зарвались, будучи при владі. І тільки не треба казати про якусь там "помсту помаранчовим лідерам", тому що вже стільки з тої когорти вже опинилось коло Януковича, що аж дратує. Один Каськів чого вартий з своєю тодішньою "Порою" 2004-5 року - і вже скільки часу ручку виціловує його сіятельству...

Нарешті щодо амністії Луценко і Тимошенко, то я тут теж чогось тупо не розумію, тому що все їх особисте поводження, як і поводження всіх їх захистників і з боку нардепів особливо БЮТу, і закордонних захистників - воно є дуже агресивним і провокаційним, тобто його така влада як Янукович і його гоп-компанія апріорі не можуть визнати. Зеківська психологія як основу-основ не визнає тиску як вимоги, тому що тоді поступка буде виглядати як поразка. Тільки прохання і компроміси могли би дати реальні результати, якщо б хтось дійсно хотів звільнення Луценко і Тимошенко. Але щоб їх Янукович звільнив в ореолі мучеників-переможців з усіма почестями - то навряд чи можливе. Тоді це буде величезна дурість: що-що, але агітувати і "охмуряти" електорат Тимошенко вміє, а Луценко допоможе, причому не тільки і не так Захід (ми вже вчені!), але набагато скорше Центр та Схід України піде за ними...

Нарешті щодо 2-річного терміну ув*язнення Януковича на Банковій, то я ось постійно одержую електронну розсилку з його Адміністрації про діяльність Президента України та його розпорядження і ось вже по часі можу порівняти з діяльністю Ющенка, якого я особливо звинувачую за державну бездіяльність як лідера країни. Ну, а тут все начебто до навпаки: казанок кипить, аж вихлюпує, але результат чомусь той же самий - негативний. Чогось я в цьому світі не розумію - щиро зізнаюсь. Тому і хочу запитати панів при владі з нардепами включно: "Гей-гей, нешановні, ви дійсно думаєте, що робите справу? Бо виглядає, що ви поросто бавитесь, тому що ігри в дітей на тому і збудовані: важить сам процес гри, а не власне її результат"

Перед написанням цього матеріалу я заглянув на передвиборчу програму Віктора Януковича в обіцянках і картинках-діограмах для інтелектуально обмеженого електорату - дійсно гарна казочка. І так хочеться в неї повіртити, хоч і наперед знаєш - в житті такого ніколи не буває! А знаєте, що найжахливіше у тому всьому? Зовсім не наша електоральна довірливість - значно страшніше те, що в цю фігню вірять самі обранці: і Янукович, і Путін, і Лукашенко, і бувший Ющенко, і... ( далі продовжуйте самі) Вони себе несуть яко "Богом данні венціносці", тоді як реально це ж нереально обмежені люди, які власне тому думають про інших людей, що то конкретні ідіоти - весь отой народ довколо... Вони ж і тільки вони нас рятують, а без них ми всі пропадемо ні за цапову душу...

http://www.president.gov.ua/docs/udl_rus.pdf
президенська програма Янука

а це її результати: http://hvylya.org/analytics/politics/20039-2-goda-janukovicha-tsifry-fakty-rejtingi-i-nevypolnennye-obeschanija.html

На завершення можу сказати леше одне: панове, я не песиміст за характером, але справа не у тому, що жити важко - справа у тому, що це все взагалі життям назвати важко! Це просто нудьга! Безкінечна і безмірна нудьга! І як сказав Черчіль: "Nou komments"

45%, 13 голосів

17%, 5 голосів

38%, 11 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
21

Коментарі

17.03.12, 19:06

Чи буде Велика Нудьга, чи Велика Боротьба - залежить тільки від нас-українців.Віз кожного особисто.
Від Вас, пан Богдан, і від мене. ВАша мати, пане Богдан, не ховалась, коли була
Велика Небезпека. Чому ж Ви обираєте й нас підштовхуєте до бездіяльності?

    27.03.12, 19:14

    Щоб не нудитись я згоден братися за вила і виколупувати гній із владних коридорів.

      37.03.12, 19:30Відповідь на 2 від Мреє DAD

      Щоб не нудитись я згоден братися за вила і виколупувати гній із владних коридорів.Технологія видалення гною була відпрацьована ще стародавнім грецьким героєм паном Гераклом, коли він взяв на бригадний підряд чищення Авгієвих стаєн...

      Як всі пам'ятають, він застосував гідромонітор!!!
      От тільки як нам смикнути за якийсь важель, щоб оцю нечисть з лайна, гнилих тушок, кримінальних авторитетів та єнакієвських недоучок потужним потоком винесло з Верховної Ради і бажано за межи України!!!

        Гість: modus vivendi

        47.03.12, 19:36Відповідь на 1 від М_Ірина

        подписываюсь под каждым словом..

          анонім

          57.03.12, 19:59

          Згоден з усім. От тільи немає бажання терпіти нудьгу. Як бачу з коментів -- не тільки мені.

            67.03.12, 20:17Відповідь на 4 від Гість: modus vivendi

            Дякую за підтримку.
            Ліпше вмерти у бортьбі, ніж жити на колінах!

              77.03.12, 20:18


              Дякую за гарний,змістовний допис.
              П.2

                87.03.12, 20:33

                Путин крашеная и ряженная плакса... обидно за Россию.

                  97.03.12, 20:42

                  цілком згоден, підписуюсь під нудьгою але терпіння не вічне

                    107.03.12, 20:49

                    Тільки тепер я зрозуміла, як могла моя, буцімто горда, волелюбна нація в 33-34 р.р. покірливо вимирати з голоду.А так, як зараз - мУвчати і терпіти ЛЮБІ знущання, покірно віддаючи все,що у них забирають.
                    То може Богові видніше чи потрібні такі нікчеми на святій землі???
                    І ще одне питаннячко,по ходу діла. То як,пане Богдане, Юлька така ж сама, як бандюкович? Ви все тієї ж думки,що будь вона президентом, як стверджував Ющенко, було б "ще гірше"? Зарання дякую.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна