хочу сюда!
 

Оксана

38 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-45 лет

Демократія без "демо"

Мені часто доводиться промовляти іронічну фразу "Я демократ і ніколи не нав*язую своїх поглядів тим, хто їх поділяє"
Чудово розумію, що ми вийшли з сумнозвісного "демократичного централізму", як офіційно називався в СРСР існуючий тоталітаризм, але вже набридло за 20 років бачити, як людина стверджує свої демократичні погляди тим, що зобов*язує оточуючих визнати їх істиність без права на сумнів. І зачасту це є люди, що жертвенно присвятили себе до боротьби з тоталитарною системою. Парадокс, що зачасту переходить в норму.
Всі знаю значення слова демократія, як поєднання двох грецьких слів "демос" - народ і "кратос" - влада. Просто подиву гідно те миттєве перевтілення будь-кого в те "кратос" з повним ігноруванням отого "демос". Хто стає владою - перестає бути народом, тобто перестає ототожнювати себе з народом. Вони вже над народом, майже боги...
З іншого боку теж проходить цікаве перевтілення, бо хто не став при владі - теж не стає народом, а піднімається в іпостасі яко архангел, і криє матом і народ, який обрав і терпить цю огидну владу, і, зрозуміло, обливає лайном саму владу всіх рівнів. І це фактично кожен в Україні, а звідси виходить, що народу як такого у нас і нема. Нема демоса! Всі кратос!
Отож про демократію в Україні говорити безглуздо. Так само і про економічний добробут, бо його творить народ своєю працею, а у нас всі при керівництві зайняті.
І сміх - і гріх, але так воно є. Моя думка тут однозначна: поки народ і влада не усвідомлять, що вони є одне ціле - чогось доброго в Україні чекати марно.
Мені сподобалась відповідь одного чоловіка емігранту-націоналісту, що ганив Україну, бо вона не така, якою мала бути на його думку. Було досить неприємно чути обвинувачення від людини, яка жила в добрах закордону і наїжджала в Україну яко речник істин. І тоді один чоловік сказав наступне: "А знаєте, ми любимо Україну такою, якою вона є і вам радимо того. Іншої України нема."
Розумію, що негараздів у нас повно, одначе, одначе, одначе... В цьому питанні є тільки одне рішення: коли народ стане владою, а влада - народом, тоді постане процвітаюча Україна.

Богдан Гордасевич
Львів-Рясне   

89%, 8 голосов

0%, 0 голосов

11%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
11

Комментарии

14.11.10, 15:20

лохократія для противсіхів

  24.11.10, 15:21Ответ на 1 от oleg_kv

  лохократія для противсіхівКакой-то подозрительный этот Богдан Бо. Может расстрелять?

   34.11.10, 15:23Ответ на 2 от CKB

   лохократія для противсіхівКакой-то подозрительный этот Богдан Бо. Может расстрелять?депортувати назад на Донбас, щоб морально не розкладав галицьке суспільство

    44.11.10, 15:24Ответ на 3 от oleg_kv

    лохократія для противсіхівКакой-то подозрительный этот Богдан Бо. Может расстрелять?депортувати назад на Донбас, щоб морально не розкладав галицьке суспільствоДа... а то, как для галичан, слишком умный последнее время

     54.11.10, 15:26Ответ на 4 от CKB

     лохократія для противсіхівКакой-то подозрительный этот Богдан Бо. Может расстрелять?депортувати назад на Донбас, щоб морально не розкладав галицьке суспільствоДа... а то, как для галичан, слишком умный последнее время"такий розумний, аж страшно", як Голохвостов

      64.11.10, 15:27Ответ на 5 от oleg_kv

      лохократія для противсіхівКакой-то подозрительный этот Богдан Бо. Может расстрелять?депортувати назад на Донбас, щоб морально не розкладав галицьке суспільствоДа... а то, как для галичан, слишком умный последнее время"такий розумний, аж страшно", як ГолохвостовГолофастов!

       Гость: СКОРЦЕНІ 3

       74.11.10, 15:44

       "Демократія-розкіш для сильних і отрута для слабких",забув хто сказав....

        84.11.10, 16:01

        интересная мысль

         94.11.10, 16:03Ответ на 6 от CKB

         да ладно вам, он свои мысли изложил, точно котяра 999 пишет, только гадить можете

          104.11.10, 16:04Ответ на 4 от CKB

          Дякую. Думаю що галичан розкласти неможливо.
          Це я ртуть: наче і метал, але - рідина.

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая