хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Таємниці життя

В нашому українському політикумі мене найбільше незадовільняє відсутність чітких ідейних програм конкретних партій, як це модно говорити - меседжів. Таких, які є ідея комунізму у КПУ чи націоналізму в ГО "Свобода".

  Починати ідейну ідентифікацію ВГО ФС я почну здалеку

ТАЄМНИЦІ  ЖИТТЯ

Раджу… А якщо щиро: не раджу! Задумуватись над питаннями, які не мають відповіді – тільки нерви псувати. Проте я задумався і повністю загруз у навіть не розв’язанні таємниць життя, а простого тезового переліку цих глобальних таємниць. Якщо не вірите – спробуйте самі. Я далі наводжу той результат моїх роздумів стосовно теми життя людей на планеті Земля, який отримав.

62%, 8 голосів

15%, 2 голоси

8%, 1 голос

15%, 2 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
10

Коментарі

Гість: Крайтос

121.05.10, 14:56

Увы, но вульгарный материализм, который сейчас доминирует в мировоззрении, не способен дать ответы на эти вопросы.

    Гість: Mancunianec

    221.05.10, 15:08

    найголовныша ідейна програма 2-х політ сил - це утрамбування своїх гаманців грішми!

      321.05.10, 23:39Відповідь на 2 від Гість: Mancunianec

      Я співчуваю цим людям: вони не розуміють, що життя - це не тільки гроші і їх кількість.
      Маю дещо продовжити свої роздуми про дивне усвідомлення людьми просто гри як змісту цілого життя. Актор, співак, футболіст тощо - це ж смішна робота за своїм змістом: вона ефемерна. Здорові мужики і жінки дурницями займаються на повному серйозі і ще тим пишаються. Смішно. Дивно.

        анонім

        422.05.10, 08:29

        Мені здається, відповіді на перші три питання неможливі. Як тільки десь стверджують що їх зайшли, так зразу там встановлюється диктатура.Там де існують різні варіанти відповідей диктатура не можлива. Але ще гіршим є відмовитись від пошуку відповіді. Це призводить до деградації суспільства. От такий парадокс - ми змушені шукати відповідь на питання , якої просто існувати не може.

          522.05.10, 10:32

          ми знаємо ВСЕ, але ЗНАТИ не хочемо, бо ЗНАННЯ - зобов'язує..

            623.05.10, 17:13Відповідь на 3 від Богдан Бо

            Починати ідейну ідентифікацію ВГО ФС я почну здалекуПробачте!
            Не зрозумів...
            ФС - це "федерація спорту"...
            ...чи що Ви мали на увазі???

              724.05.10, 15:00Відповідь на 5 від LeoLine

              ми знаємо ВСЕ, але ЗНАТИ не хочемо, бо ЗНАННЯ - зобов'язує..Цікаво: тоді навчання - це просто розгерметизація знань, що в середині людини?
              І цікаво також, чому і до чого знання можуть зобов’язувати?

                824.05.10, 15:03Відповідь на 6 від Східняк

                Це є в мому блозі:
                http://blog.i.ua/community/1925/386250/
                http://blog.i.ua/community/1925/407144/

                  924.05.10, 15:14Відповідь на 4 від анонім

                  Власне так і є: жити і діяти треба, навіть якщо не знаєш для чого.
                  Для мене головне в тому, щоб признати відносність всіх існуючих суджень чи істин, отже і право кожного самому визначатись, яких притритмуватись.
                  Я органічно не переношу, коли хтось щось безапеляційно стверджує як істину і найвищий догмат тільки тому, що йому так хочеться. Перепрошую, але моя думка може бути іншою, і її хибність чи правоту вирішить час і життя, а не суб'єктивне враження когось.

                    1018.06.10, 17:56

                    Досить цікаві запитання. Дякую, вам за них. Мені здається людина ніколи не знайде відповіді. Нам дано життя, одже ми повинні ставити собі високу мету і прожити його гідно. Не розшифровувати таємниці, а стати єдиним цілим з ними. Адже хто ж, як не ми перші загадки цієї планети.....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна