хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Борис Васильев, рассказ "ВЕТЕРАН"

З нагоди наближення 9 травня

Борис Васильев

ВЕТЕРАН

—  Алевтина Ивановна, что же это вы свои факты скрываете? Нехорошо!
Старший бухгалтер отдела сбыта Алевтина Ивановна Коникова — пятидесятилетняя, в меру полненькая и еще не утратившая инстинктивного желания нравиться,— удивленно смотрела на секретаря комсомольской организации фабрики. Секретарь был юношески самоуверен, горласт и глядел с победоносным торжеством.
— Я ничего не скрыла, — начала она, лихорадочно припоминая все анкеты, когда-либо заполненные ею.— Я всегда...
—  Да вы же, оказывается, ветеран!
9

Коментарі

116.04.10, 10:05

Дочитав.

    216.04.10, 13:25Відповідь на 1 від Nech sa paci

    Дочитав.І що думаєш по цій темі?

      316.04.10, 14:02Відповідь на 2 від Богдан Бо

      Десь так воно тоді й було.

      Вирішила не псувати партбюро й молоді настрій. Краще трохи розказати ні про що -- аби тільки не суворі деталі минулого.

        416.04.10, 14:48Відповідь на 3 від Nech sa paci

        В тому і проблема: правду замовчують, бо надто вона неприваблива.
        Як гарно сказав Фелікс Кривін: "Біда не в тому, що правда гірка, а в тому, що брехня - солодка"

          516.04.10, 14:58

          ...Она знала; о чем будет рассказывать. О сорокалетнем старике Фомушкине, который и по долгу, и по совести считал их дочерьми; о неунывающей хохотушке Леночке Агафоновой, навеки оставшейся в югославской земле; о суровом и справедливом младшем сержанте Самойленко, вырастившей трех сирот на крохотную зарплату управдома; о Лиде Паньшиной, которой до сих пор снится разорванный на куски саперный лейтенант, и еще о многих-многих ровесницах тех, кто будет сидеть перед нею в светлом и просторном зале...
          А тепер розкажуть ветерани правду... чи ні?
          Це ми знаємо що написав, а дехто і читав твори Васильєва Бориса Львовича.
          Можливо фільм дивились "А зорі здєсь тіхіє" , а решта....
          Як на ті часи написав багато правди, яку зміг. За що і поважають його.

            616.04.10, 15:13Відповідь на 5 від Діду

            Я з родини письменника, тому добре знаю вартість такої чесної літератури в ті радянські часи. Це було не просто