хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Вперше чую про це, а живу у Львові

У Львові відбувся саміт “нічних мерів” Вільнюса, Лондона та Будапешта

У Львові відбувся саміт “нічних мерів” Вільнюса, Лондона та Будапешта

КИЇВ. 8 листопада. УНН. В рамках проведення Lviv Night Summit до Львова завітали іноземні та українські експерти, які займаються розвитком міст уночі. Так, на зустріч, в рамках заходу, завітали нічні мери Львова (Чад Зоратлі), Вільнюса (Марк Адам Гарольд), Лондона (Емі Ламе) і Будапешта (Даніель Джі Немет). Всі вони, зокрема, зустрілись з мером Львова Андрієм Садовим. Про це інформує “Гал-інфо”, передає УНН

“Гості обговорили з міським головою Львова свої міста, свою діяльність у них, проблеми та потреби. Основна мета кожного — забезпечити активне нічне життя у місті для молоді, яке не полягатиме лише в роботі барів чи організації вечірок. Нічні мери несуть на собі відповідальність за нічне дозвілля, яке є дуже важливим для розвитку економіки міста”, — йдеться у повідомленні.

“Багато міст не піднімають цієї теми, тому в них працюють лише бари і більше немає чим зайнятися вночі. Нема музики, нема мистецтва... Цьому потрібно надавати значення”, — наголосив нічний мер Вільнюса.

У свою чергу, гостям розповіли про нічне дозвілля у Львові. Особливу увагу нічний мер Львова Чад Зоратлі звернув на захід, через який його іноземні гості приїхали до Львова, — Lviv Night Summit. Його проводить з метою перейняття досвіду європейських експертів нічного життя.

У виданні додається, що гості звернули увагу на те, що Львів — “дуже красиве і прогресивне місто”.

“Я дуже вражена вашим містом. Я у Львові вперше і рада брати участь у вашій конференції. Я люблю те, що я роблю. Бачу, що ви також любите свою роботу”, — наголосила нічний мер Лондона.

Захід буде корисним для організаторів подій, представників вечірніх закладів і активностей, міських установ, культурних ініціатив і всіх, хто цікавиться урбаністикою та креативними індустріями.

“Якщо в сприйнятті більшості мешканців ніч асоціюється лише з вечірками, небезпекою або ж, навпаки, затишшям, то, значить, все не зовсім добре. Адже теперішні тенденції чітко показують: міста та мешканці отримують лише вигоди від налагодженої роботи після 22:00. Яскравий приклад — нічне життя Нью-Йорка. 24-годинна економіка дає близько 300тисяч робочих місць, здоровий розвиток культури, безпеки та різноманітності”, — кажуть організатори заходу.

https://galinfo.com.ua/news/andriy_sadovyy_zustrivsya_z_nichnymy_meramy_vilnyusa_londona_ta_budapeshta_330313.html

1

Коментарі