хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Як перемогти в повстанні - 1

Подаю два документи з іншого часу для вивчення розумними людьми перед початком великої боротьби, що однозначно вже буде далі в Україні. Чекати порозуміння і чесних виборів аж у 2015 р. безглуздо! Повставати треба вже!
Вчитайтесь і вдумайтесь уважно у дрібниці цього мистецтва з особистою адаптацією до сучасних українських умов: всеукраїнський страйк і вся влада страйковим комітетам, відставка Уряду на чолі з президентом, перевибори ВРУ і Президента України з повним громадським і міжнародним контролем тощо.
Повстання фактично вже почалось, але потрібно, щоб воно було переможним. Ленін тоді переміг – це факт. Чому? Ось чому:


15

Коментарі

130.11.13, 21:20

Про повстання зараз стримують людей...

    230.11.13, 21:24Відповідь на 1 від дТОЛЯізХорола

    Повстання має бути підготовлене належним чином, а інакше прочитай, як обійшлись з Парижською Комуною - це і нас чекає у випадку поразки.

      330.11.13, 21:38

      цікаво

        430.11.13, 21:42Відповідь на 2 від Богдан Бо

        Повстання має бути підготовлене належним чином, а інакше прочитай, як обійшлись з Парижською Комуною - це і нас чекає у випадку поразки.А хто його має підготовлювати?
        Люля із-за гратів?

          51.12.13, 00:35

          А хто в нас передовий клас?
          Бізнесмени-перекупники? ...

            61.12.13, 00:39Відповідь на 5 від doktor_khaos

            А хто в нас передовий клас?
            Бізнесмени-перекупники? ...

            Подаю два документи з іншого часу для вивчення розумними людьми...
            Вчитайтесь і вдумайтесь уважно у дрібниці цього мистецтва з особистою адаптацією до сучасних українських умов...

            У вас це не дуже виходить, судячи по запитанням.

              71.12.13, 00:42Відповідь на 5 від doktor_khaos

              Молодь що - не помітили?
              І ви, як я розумію, пахарь-виробничник, а всі інші - здирники з вашої праці?

                81.12.13, 00:59Відповідь на 7 від Богдан Бо

                Молодь що - не помітили?
                І ви, як я розумію, пахарь-виробничник, а всі інші - здирники з вашої праці?
                А Ви, як я розумію, ладні захищати паразитів?
                Я був з молоддю.

                  91.12.13, 01:01Відповідь на 6 від Богдан Бо

                  А хто в нас передовий клас?
                  Бізнесмени-перекупники? ...
                  Подаю два документи з іншого часу для вивчення розумними людьми...
                  Вчитайтесь і вдумайтесь уважно у дрібниці цього мистецтва з особистою адаптацією до сучасних українських умов...

                  У вас це не дуже виходить, судячи по запитанням.
                  Почав читати, виникло запитання, але, я так розумію, незручні запитання ніхто не любить незалежно від кольору партійного стяга

                    101.12.13, 01:08Відповідь на 9 від doktor_khaos

                    Яке запитання - така і відповідь.
                    Також я вважаю найбільшим паразитом того, хто починає на інших розвішувати ярлики паразитів тощо.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна