хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Налейте мне чашечку утра

Налейте мне чашечку утра,
Добавьте щепотку свободы,
Закутайте в мягкую мудрость
И негу весеней природы.

Я золотом утренней пыли
И свежим дыханием мая
Тогда обернусь, чтоб забыли.
И тихо исчезну, прощая...
6

Останні статті

Коментарі

119.05.11, 15:49

наливаю тебе утра,только ты вернись,будет грустно или пусто,но ты улыбнись

    219.05.11, 16:24Відповідь на 1 від real_love

    наливаю тебе утра,только ты вернись,будет грустно или пусто,но ты улыбнисьспасибо

      319.05.11, 16:43

      О, Лишенько! Так гарно все! Але як це: из чашечки жидкого утра Вы обернуться хотите в золото утренней пыли... сухой? І: Бывает ли свежим в утренней пыли дыхание мая... або Ваше? Це ще нічого. Ось Ви, чомусь, хочете зникнути. Тільки не зникайте, бо я всеодно буду Вас пам'ятати! Бажаю Вам справжнього натхнення і гарних весняних днів!

        419.05.11, 17:04Відповідь на 3 від fomail

        О, Лишенько! Так гарно все! Але як це: из чашечки жидкого утра Вы обернуться хотите в золото утренней пыли... сухой? І: Бывает ли свежим в утренней пыли дыхание мая... або Ваше? Це ще нічого. Ось Ви, чомусь, хочете зникнути. Тільки не зникайте, бо я всеодно буду Вас пам'ятати! Бажаю Вам справжнього натхнення і гарних весняних днів!Авжеж, буває все, чого захоче жінка, Ви згодні? Головне - захотіти. Дякую за коментар, але не можу звикнути до того кумендного прізвиська, яке Ви мені дали )))) Я - Льошенька, хоча, звичайно, буваю й Лишеньком, ще й яким!

          519.05.11, 17:34Відповідь на 4 від Cobra_King

          Гарна відповідь: "...буває все, чого захоче жінка"! :] Куди тут дітися? Приймаю. Надалі :-X . І, все-таки, Льошенько, не зникайте, радійте життю. Вам ще стільки треба натворити в цьому житті, написати! :-І Натхнення Вам і гарного настрою.

            619.05.11, 18:01Відповідь на 5 від fomail

            Дякую

              720.05.11, 08:54

                820.05.11, 09:49

                ...а мне чашечку коньячку

                  920.05.11, 11:21Відповідь на 8 від belz

                  ...а мне чашечку коньячкуАлкота!(с)