хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

вы им нужны

вы им нужны повтаряю ето слово вы нужны бедным жывотным которых вигнали ктото ище вчера имел хорошую жызнь кота или собаки или другово жывотного а севодне оно на улице ктото там и радился задумайтесб об етом им нужны наша помащ ПОМНИТЕ ВЕСЬ МИР В ВАШЫХ РУКАХ!!!
5

Останні статті

Коментарі

12.09.09, 12:09

Тему ти вибрав хорошу "Про захист бездомних тварин", але твої граматичні помилки негативно впливають на рейтинг, та й взагалі. Тому, як я писав раніше -- В-Ч-И-С-Я !!!!!!! А до відео треба було додати якусь пісеньку про тварин, або свою розповідь, а не по кілька разів показувати одні і тіж фото без цікавих переходів. В-Ч-И-С-Я !!!!!!

    22.09.09, 14:30Відповідь на 1 від Aywengo

    це не я робыв!!!!!!!!

      32.09.09, 14:30Відповідь на 1 від Aywengo

      да и ваще ябы сделал насного лутшше но у миня времини нету

        42.09.09, 14:44

          52.09.09, 15:24

          А якщо це не ти робив, то навіщо додав до своєї замітки? Треба робити своє відео, або користуватись якісним з посиланням на автора.

            62.09.09, 15:40

            Адже за кінцевий продукт відповідаєш тільки ти! І ніхто інший, і ніяка причина тут не сумісні. А чим же ти займаєшся, якщо немаєш часу? А свій час треба розприділяти, щоб встигати у всіх питаннях. Вчися, дитятко, вчися! На то і 1 вересня вже наступило. Будеш вчитись -- буде толк!

              72.09.09, 16:17Відповідь на 6 від Aywengo

              прасти миня но автора можно узнать клацнуть по видио и там моно узнать мое дело найти да яи ваще зачем мне делать ето видио если знаю штто ано есть да видио редактор чото глючит начил у миня