хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Казочка про їжачків (№ 10)

rose rose rose

phone money phone  Думати phone money phone

животные 

          Небезпечне цезаняття - думати. Почнеш один раз — і зупинитися вже не можеш, все думаєш і думаєш, роздумуєш щось, зсуваєш силою думки скелі, крадеш телепатично пиріжки й головою пухнеш, увесь такий зосереджений.Ось мавпам легше, їм думати не треба, їм потрібен смачний банан і відчуття власної гідності. Так що страшна ця справа у будь-якому випадку. У людей воно звичайно страшне, синдром, знаєте, але коли їжачки подібним "непотребством" займаються, — це вже зовсім через край. Адже і не просто ж це так, як є не просто , недобре вони думати будуть, як є недобре,тому не можна допускати, щоб одного разу...

         Одного разу їжачки забажали думати. Глобально. На увесь світ і оточуючу їх дійсність. Це бажання прийшло до них раптово, абсолютно несподівано в найзвичайнішу мить їх їжачого життя, під час звичного, щовечірнього перегляду фільму режисера Стенлі Кубріка “Космічна Одісея 2001 року”. Це дивне бажання накинулося на них, немов лев із засідки і вперше задовгі-довгі роки призвело їжачків до сум'яття. Дивне відчуття зашебуршилося під їх голками. А коли шебуршиться дивне відчуття — їжачки сидять на місці.

         Неймовірно Мудрий Вчений сидів у кріслі, закутавшись в червоний парчевий халат, і почухував лівою рукою голий волохатий живіт, зрідка роблячи ковточок міцної кави.Час від часу він нагинався вперед, приставляв око до окуляра величезного телескопа і вивчав за допомогою нього безкрайнє зоряне небо. — КХМ, — ввічливо прокашлявся хтось із вікна.

— Так-так? — Неймовірно Мудрий Вчений був досить жвавий для свого віку, і встиг сховати пляшку із коньяком настільки швидко і акуратно, що на шляху всього лише розлив каву, розбив телескоп, і впав на колекцію нецке, яку збирав протягом двадцяти років (нажаль, ці крихкі старовинні статуетки виявилися настільки чутливими до падіння на них 83-х кілограмового тіла, що жодна скульптурка не вціліла).Витрусивши із бороди скалки, вчений поправив на голові тюбетейку, і, прийнявши гідний вигляд, повторно запитав:

—  Так-так? —Коньяк у вас добрий, — повів носиком Головний Їжак, зручно вмостившись на підвіконні. — Французський.

 — Та щови, що ви! — замахав руками Вчений. —Вам здалося! Це не коньяк, це фікція.Міраж я б сказав. І не французського, а вірменського.

— Мамо, мамо, — зашепотів у травичці їжачок. — А ось ти казала, що брехати погано. А дядя бреше. І не червоніє. Тобто і мені можна?

— Дяді червоніти не треба, у нього халат червоний, — суворо сказала їжачиха.

— А-а-а...- розчаровано протягнув їжачок і, чхнувши, згорнувся у клубок.

             Вчений намагався зробити великий ковток з пляшки. їжачки, що розмовляють, його нервували. Рука пройшла наскрізь — коньяк явно прагнув звести свій стан до міражу. Неймовірно Мудрий Вчений зітхнув.

 — І що вам потрібно? — приречено запитав він.

— Думати, —впевнено відповів Головний Їжак.

— Тобто? — не зрозумів Вчений.

— Глобально, — Їжак гордо випростався.

 — Слухай, а навіщо вам це? — приречено запитав Неймовірно Мудрий Вчений.

Треба, — ухильно відповів Головний Їжак, і трава під вікном ухильно зашепотіла йому вслід багатоголосо:

— Треба...Треба... Треба...

— То як — думати? — наполегливо перепитав Головний.

— Ви знаєте, — Вчений потер перенісся, явно приймаючи якесь неймовірно важке, майже непід'ємне рішення. — Навіть не знаю, що і сказати... Бачте, я колись вмів думати. Вмів. Але це було давно, в молодості. А тепер — забув. Чесно. Вивибачте... Але я пригадаю! Я обов'язково прига... Але на підвіконні вже нікого не було. Лише гілки дерев та густа трава тихо шелестіли під ледве відчутним подихом вітру.

cup_full   }}}{{{   rose

         Десь далеко-далеко,на самому краю світу, в жовтому, вигорілому під сонцем степу, граціозно мчали їжачки. Їх біг був безшумний, а місяць освітлював дорогу. Їжачки намагалися думати. Як уміли. Без підказки. Самостійно.

car   }}}{{{   car

         ... І лише Тридцятьдругий праворуч гнав із голови будь-які думки. Він, як завжди, був проти.

   cup_full phone car money car phone cup_full    

Висловлюємо подяку за цю чудову казку Євгену Каменецькому  та сайту  http://ejik-land.ru/ .

1

Коментарі

анонім

23.11.09, 17:01Відповідь на 1 від анонім

"С ЧЕГО РАЗМНОЖАЮТСЯ ЕЖИКИ" (на известный мотив В.Баснера)
С чего pазмножаются ежики? Чтоб было побольше ежат. Чтоб племя ежиное множилось, Они дpуг на дpуге лежат.
 А может, они pазмножаются с каpтинок пpо голых ежих, Котоpые часто печатают в жуpналах замоpских чужих.
С чего pазмножаются ежики? С того, что им хочется спать гоpаздо сильнее, чем на зиму по лесу гpибы собиpать.
 А может, они pазмножаются с весенней запевки сквоpца? (Хотя так никто и не выяснил влиянье сквоpцов до конца).
С чего pазмножаются ежики? С того ли, что пьют молоко? Hо вpяд ли с беpезки, что во поле, поскольку с нее высоко.
А может, они pазмножаются, уйдя по делам на заpе, с хоpоших и веpных товаpищей, живущих в соседней ноpе?
С чего pазмножаются ежики?..

    33.11.09, 17:14

    Почати думати ніколи не пізно. )

      43.11.09, 17:49Відповідь на 3 від N 47-ий

      Хоча зараз я і маньячу по їжачкам, але тема "як розмножуються їжачки" давно вже в минулому. У Вас все дуже добре виходить. Мені подобається! А я мабуть помісь порося із клавіатурою - намагаюся робити так, як Ви рекомендували, але все одно нічого не виходить. Якось воно да буде...

        53.11.09, 17:52Відповідь на 1 від анонім

        Сексувальные. Мужские. Ежиные.
        развлекались молодые на опушке,
        он тянулся нежно к ней, она
        лишь его... что «ушки на макушке»
        пораскрылась, страсти вся полна
        он собрался с духом, вознамерив
        с нею сделать «чтоб продолжить род»
        что-то, но колючек не измерив...
        вот конфуз уж вышел, блин компот.
        то природа, чтоб не кто попало
        лез к ежихам трогательным прям
        пояс «верность» — колкий, да не малый
        подарила, мать, на зло ежам
        и теперь для продолженья рода
        требуются ножницы, как быть
        или отрастить что, мимоходом,
        или на мышей переходить...

        © Андрей Бойко, 2006