О сообществе

Ставимо цікаві пости про діток та батьків, мультики,картинки,казки, цікаві поради батькам, Анімаційні картинки,ігри, гумор,та інше. Нехай у діток та батьків буде свій затишний куточок для відпочинку .Бажаємо чудового настрою ))))))))

Топ участников

Вид:
краткий
полный

БАТЬКИ ТА ДІТИ

Оплачувана декретна відпустка для татусів. Це можливо в Україні?

  • 12.08.19, 11:55
У багатьох європейських країнах батько має таке ж право на відпустку з догляду за дитиною, як і мати. У деяких же країнах, скажімо, Швеції, частина «дитячої» відпустки спеціально зарезервована для батька. У Норвегії батько має право на 14 днів оплачуваної «батьківської» відпустки. В Ісландії — на три місяці з оплатою.

Як жінки, так і чоловіки вважають, що це допомагає їм у багатьох аспектах. По-перше, жінка не вибуває на дуже довгий термін зі свого професійного поля, адже поки чоловік (батько дитини) доглядає дитину, мама може працювати. При цьому заробітна платня чоловіків і жінок у Швеції майже не відрізняється, тож здебільшого сім'я нічого не втрачає у фінансовому плані.

Прочитайте про це більше і проголосуйте: як ви ставитеся до введення оплачуваної відпустки з догляду за дитиною для батька?