хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Вода потроху відступає...

 


На Нікопольщині вода з Каховського водосховища відійшла на 500 метрів


фотокор Укрінформу Дмитро Смольєнко




4

Коментарі

19.06.23, 22:43

и что ж в этом хорошего??? лучше б она на Херсонщине отступала!!! обмельчание Каховского водохранилища оставило без вод Кривой Рог, Марганец, Никополь!!!!!!!

    29.06.23, 23:07

    По доброму, якби не війна , то засівать зразу, поки дно мокре, насінням трав , бажанно місцевим біорозмаїттям . І не буде ніяких пилових бурь. Але війна , і дорого і небезпечно

      анонім

      39.06.23, 23:31Відповідь на 2 від mukola1976

      По доброму, якби не війна , то засівать зразу, поки дно мокре, насінням трав , бажанно місцевим біорозмаїттям . І не буде ніяких пилових бурь. Але війна , і дорого і небезпечно
      Я не спец по землеробству, але може з дрона можна засіяти...

        анонім

        49.06.23, 23:34Відповідь на 1 від bagheera

        и что ж в этом хорошего??? лучше б она на Херсонщине отступала!!! обмельчание Каховского водохранилища оставило без вод Кривой Рог, Марганец, Никополь!!!!!!!
        Співчуваю... Вивозь своїх з Нікополя.

        Тихої ночі!

          510.06.23, 00:14Відповідь на 4 від анонім

          и что ж в этом хорошего??? лучше б она на Херсонщине отступала!!! обмельчание Каховского водохранилища оставило без вод Кривой Рог, Марганец, Никополь!!!!!!!Співчуваю... Вивозь своїх з Нікополя.

          Тихої ночі!

          я с начала войны это пытаюсь сделать (сразу они меня уговорили вернуться, но, как только начались обстрелы, я сразу вернулась в Днепр). бесполезно! мама сказала: я старая, умирать буду дома. брат не может бросить работу. понимает, что, будучи на пенсии и выехав в другой город, хрен он куда устроится. а в Днепре переселенцев пруд пруди. работу даже молодым найти почти невозможно.

          тихой ночи.

            анонім

            610.06.23, 00:22Відповідь на 5 від bagheera

            тихой ночи.Да... проблема... З роботою і Києві не густо... Тут єдиний вихід - відкрити свою справу.
            Але 90% стартапів - прогоряють. Треба мати схильність до цього.
            Вміти продати себе і свій товар.

            Удачі!

              710.06.23, 01:00Відповідь на 6 від анонім

              тихой ночи.Да... проблема... З роботою і Києві не густо... Тут єдиний вихід - відкрити свою справу.
              Але 90% стартапів - прогоряють. Треба мати схильність до цього.
              Вміти продати себе і свій товар.

              Удачі!

              для стартапа ещё и кучу баблишка надо. а в Киеве квартиру снять - тоже не за 3 копейки. всё это чисто сказки на ночь. в Никополе люди с малышатками до сих пор живут. не за что им ехать на новое место и снимать жильё. так что разговор впустую, ей-богу.

              с удачей взаимно.

                анонім

                810.06.23, 01:33Відповідь на 7 від bagheera

                для стартапа ещё и кучу баблишка надо. а в Киеве квартиру снять - тоже не за 3 копейки. всё это чисто сказки на ночь. в Никополе люди с малышатками до сих пор живут. не за что им ехать на новое место и снимать жильё. так что разговор впустую, ей-богу.

                с удачей взаимно.

                Як завжди - в штики...
                Є така байка. На далекий острів 2і фірми послали менеджерів, щоб ті оцінили перспективі продажу там свого взуття.

                Перший доповів - Безперспективно - там немає ні в кого взуття.
                Другий доповів - Чудова перспектива! Там немає ні в кого взуття!

                Дуже багато залежить від погляду, настрою.
                Хто б сказав би, що продаючи кусок 10*10 пікселів можна хоч щось заробити?
                А мужик заробив 1 000 000 баків. На пікселах.

                Який йому треба був капітал? Комп і знання. і ІДЕЯ.

                Удачі!