хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Найбільша картина в світі...

 


Balloon Museum — пересувний сучасний музей, який реалізує свій проєкт у Європі та Америці, щоб принести задоволення любителям мистецтва в різних куточках світу.

Париж, Мілан, Мадрид, Рим... З 2021 року проєкт відвідав головні столиці світу й не планує зупинятися. До речі, один епізод залюбленого серіалу «Емілі в Парижі» навіть зняли в цьому унікальному музеї.

Подорож музеєм занурює відвідувачів у світ незвичайних форм і кольорів, які викликають яскраві емоції та відчуття. Гості досліджують нові грані взаємодії мистецтва й технологій, а також набувають незабутнього досвіду, який надихає їх на творчі ідеї. Такий музей допомагає зробити надувне мистецтво одним із найвідоміших попрухів у світі. Але головне — це, звичайно, те, що на мить кожен дорослий припиняє ностальгувати за дитинством, а буквально повертається в нього на час відвідування Balloon Museum.




2

Коментарі

14.05.23, 12:31

    анонім

    24.05.23, 13:43

    "Ніжні та дещо інтимні картини французького художника Огюста Тульмуша (1829-1890)."

    Або Тулуза. Або імпресіоністів... Шевченка. Куінжі. Розписи Володимирського собору, Софійського. Картини сюрреалістів - Босха, Пікассо, Далі .
    Це були картини Це було мистецтво.
    А зараз - декор. Ремісниковщина. ІМХО

      Гість: _Сонечко_

      34.05.23, 14:23

      Так, згодна з попереднім коментарем.
      Добре що ці світлини поруч. Можна порівняти сучасне "мистецтво" і справжнє мистецтво епохи розквіту....

      Є талановиті сучасні художники. А те, що я побачила тут - мені не подобається

        Гість: _Сонечко_

        44.05.23, 14:26

        не можемо взяти талантом, візьмемо розміром!

          54.05.23, 15:34Відповідь на 2 від анонім

          "Ніжні та дещо інтимні картини французького художника Огюста Тульмуша (1829-1890)."

          Або Тулуза. Або імпресіоністів... Шевченка. Куінжі. Розписи Володимирського собору, Софійського. Картини сюрреалістів - Босха, Пікассо, Далі .
          Це були картини Це було мистецтво.
          А зараз - декор. Ремісниковщина. ІМХО
          Теж так думаю

            64.05.23, 15:35Відповідь на 3 від Гість: _Сонечко_

            Так, згодна з попереднім коментарем.
            Добре що ці світлини поруч. Можна порівняти сучасне "мистецтво" і справжнє мистецтво епохи розквіту....

            Є талановиті сучасні художники. А те, що я побачила тут - мені не подобається
            Мені здаєть їх взагалі порівнювати неможливо...

              74.05.23, 15:35Відповідь на 4 від Гість: _Сонечко_

              не можемо взяти талантом, візьмемо розміром!Точно

                анонім

                84.05.23, 16:20Відповідь на 5 від Голубка

                Теж так думаю
                На жаль тут малюнки не вставляються.
                Але можна подивитись -
                Альбом карикатур [Херлуф Бидструп] 50-60і роки минулого століття...

                Сучасне мистецтво...
                https://coollib.com/i/49/292049/_183.jpg

                  94.05.23, 19:06Відповідь на 8 від анонім

                  Теж так думаюНа жаль тут малюнки не вставляються.
                  Але можна подивитись -
                  Альбом карикатур [Херлуф Бидструп] 50-60і роки минулого століття...

                  Сучасне мистецтво...
                  https://coollib.com/i/49/292049/_183.jpg
                  Так, шкода, що картинку не можна вставити. Дякую

                    107.05.23, 16:50