хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Вони бурхливо висловлюють свої емоції...

Деякі звірятка настільки артистичні і так майстерно висловлюють свої переживання, що здається, ніби вони щойно зійшли зі сцени. Не дивно, що побачивши подібну виставу, важко втриматися, щоб не поаплодувати пухнастому акторові, і таким чином висловити своє захоплення. “Мій пес, якому пощастило урвати цілий англійський мафін, виглядає точнісінько як білка з горіхом з мультика “Льодовиковий період”” .




Здається, цей клієнт залишився не надто задоволеним рівнем обслуговування



“Він божеволіє від неї, але вона, здається, вже трохи втомилася від його постійних знаків уваги”



“Чому мій кіт постійно дивиться на мене так, ніби я йому грошей заборгувала?”



Здається, хтось тут щосили намагається виглядати милим хлопчиком



“За іронією долі цього вічно похмурого кота ми назвали Квіточкою. Свого часу наша сім’я забрала його з вулиці і, незважаючи на зовнішній вигляд, ми сподіваємося, що йому у нас живеться добре.”



“Цей пес точно знає, як привернути мою увагу” 



 

“Будь ласка, не чіпайте мене. У мене за планом обідній сон”



Коли запитали, чи є у когось запитання, а ти один підняв лапку



“У мого домашнього аксолотля просто чарівна посмішка” 





Кішка просить впустити її з патіо до будинку, задіявши при цьому всю свою експресію



“Коли мій лабрадор чхає, він робить це так смішно, що всім оточуючим важко стримати посмішку”



“Перший день після переїзду в новий будинок мій кіт виглядав трохи спантеличеним”



“На прогулянці мій улюблений хлопчик випромінює просто безмежне щастя” 
 
 



“Здається, ця емоційна буркотлива леді задумала щось погане”



Судячи з виразу його мордочки, котик не очікував, що коробка так ідеально підійде під його параметри


 

“Кішка трохи перехвилювалася, адже вона сьогодні вперше в житті вийшла на вулицю”


Емоційні тварини часто виглядають досить смішно, особливо тоді, коли їх долають надто сильні почуття. Ось чому, підглядаючи за ними в такі моменти, можна посміятися від щирого серця.

(З мережі)



7

Коментарі

124.02.23, 18:56

Ох уж ці котяшності і собачашності

    224.02.23, 19:02Відповідь на 1 від На_рече_На

    Ох уж ці котяшності і собачашності так, для розрядки

      324.02.23, 19:07Відповідь на 2 від Голубка

      Ох уж ці котяшності і собачашності так, для розрядкиЦе добре, люблю теке

        424.02.23, 20:07Відповідь на 3 від На_рече_На

        Ох уж ці котяшності і собачашності так, для розрядкиЦе добре, люблю теке Я теж

          525.02.23, 11:46