хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Шалені факти про світ навколо нас...

1. Людина – не єдина істота, чиї відбитки пальців мають унікальний рисунок. Подушечки пальців коал на візерунку настільки схожі з нашими, що їх легко сплутати без належної експертизи. До речі, у собак таку марку індивідуальності залишає відбиток носа.




4

Коментарі

11.12.22, 11:12

Цiкаво!

    21.12.22, 12:33Відповідь на 1 від Андрій1961

    Цiкаво!

      31.12.22, 18:14

        41.12.22, 19:25Відповідь на 3 від GalinaKiev

          Гість: _Сонечко_

          53.12.22, 05:13

          Домашні тварини теж можуть страждати на алергію на своїх господарів, адже люди є точно такими ж носіями алергенів. Виражається подібна «нестерпність» втратою шерсті та дерматитом.
          ого... не знала...
          . На сьогодні IQ жінок у середньому перевищує інтелектуальні показники IQ чоловіків, проте останні випереджають слабку стать за кількістю геніїв та олігофренів, що пов’язано з великим розкидом у їхніх розумових здібностях.
          дурненькою вигідно прикидатися... навіщо показувати свій розум? чоловіки бояться розумних жінок. тепер я знаю чому

            Гість: _Сонечко_

            63.12.22, 05:14

            Якби в нашому суспільстві не існувало поняття «часу», і ми жили в темряві, добовий ритм людини був би такий: 36 годин неспання проти 12 годин сну. Показники експериментально вивів спелеолог М. Сіфр.
            О, це я добре знаю
            і це пояснює, чому довго можу не спати і почуватися бадьорою..