хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Малюк мейн-кун важить цілих 15 кг. ...

Навіть якщо ви ніколи не бачили жодного представника породи мейн-кун, то точно щось знаєте про неї. Найчастіше можна почути, які ці коти величезні в порівнянні з іншими пухнастиками. Однак видатні розміри — це не єдина перевага мейн-кунів. Такі котики мають і багато інших якостей. Наприклад, вони вміють зберігати самовладання і гідно виглядати в будь-яких ситуаціях. Також мейн-куни – вроджені лідери. У будинку, де вони мешкають, їм зазвичай підкоряються не лише господарі, а й інші тварини. Іншими словами, там одразу зрозуміло, хто насправді господар. Ну і звичайно ж, ці коти дуже гарні, і милуватися ними це суцільне задоволення.

“Мій малюк мейн-кун важить цілих 15 кг. Як собака середніх розмірів” ..

.omg  Мій пес важить 8 кг...omg




Великі розміри дозволяють мейн-кунам легко діставати до будь-яких поверхонь..

.



“Ви просто подивіться, який він великий і красивий!” 

 
 
 

“Цю малечу носити на руках вже не так просто, адже важить вона близько 10 кілограм”



У мейн-кунів дуже виразна міміка. Іноді здається, що на тебе дивиться не кіт, а людина 
 



Розкішна довга шерсть мейн-кунів, яка часто красиво лежить навіть без спеціального укладання, – це те, чому позаздрить кожна жінка



“Це пухнасте диво перший тиждень вдома, але ми всі вже встигли закохатися в нього навіки” 
 



“Нашому красеню 7 місяців, і він продовжує рости”



“Йому тільки 5 місяців, і поки що він приблизно вдвічі менший, ніж середньостатистичний дорослий мейн-кун” 
 



Коли мейн-кун вирішив подрімати у вас на колінах, сприймайте це як велику честь для себе


У нас вдома живе справжнє левеня. Ну чи хтось дуже його нагадує”



“Краще мейн-куна може бути лише два мейн-куна. Моїм Місяцю та Ніку вже по 15 років” 
 



“Наша королева Луна виглядає, наче статуетка. Є в ній щось готичне” 
 



“Цей чарівний сусід час від часу приходить до мене привітатись чи просто поспостерігати, чим я займаюся” 

 

“Хтось знає, мейн-куни колись перестають рости? Чи це безперервний процес? Їй тут лише півтора роки”



“Він іноді може виглядати безглуздо, але він все одно гарний, як супермодель”



“Великі пухнасті лапки цього малюка явно натякають на те, що він виросте великим хлопцем” 

 

“А ви знали, що мейн-кунів часто порівнюють із відомим актором Роном Перельманом? І мій кіт теж чимось його нагадує” 
 

 

“Хотіла зробити зі своєї кішки космонавта, але вона, здається, не оцінила цю витівку”



“У нас живе двоє мейн-кунів, і ці мімімішні кошенята – це їхнє перше потомство” 
 

Мейн-куни – це справді дуже цікава та незвичайна порода котів. Де б вони не знаходилися, вони завжди будуть у центрі уваги. І справа тут не лише у великих габаритах, а й у їхній вродженій чарівності.

Джерело


10

Коментарі

111.10.22, 11:53

Гарні котики!

    211.10.22, 13:06

    Такі чарівні і в той же час, ти їх боїшся, як царне, мало не покажеться

      311.10.22, 13:30

      Таких і годувати не треба, просто на вулицю випустити, він і їжу знайде, і парочку телефонів в когось відбере

        411.10.22, 13:55Відповідь на 1 від Hagal

        Гарні котики! Так, мабуть дуже дорогі....

          511.10.22, 13:55Відповідь на 2 від ТНЕ*

          Такі чарівні і в той же час, ти їх боїшся, як царне, мало не покажеться Точно

            611.10.22, 13:55Відповідь на 3 від RedDina

            Таких і годувати не треба, просто на вулицю випустити, він і їжу знайде, і парочку телефонів в когось відбере*appla use*

              711.10.22, 19:59

              гарні кицьки
              чоловік хоче єто чудо

                811.10.22, 20:00

                  911.10.22, 22:26Відповідь на 7 від Зa*рa*зa

                  гарні кицьки
                  чоловік хоче єто чудо
                  Я теж хочу...))

                    1011.10.22, 22:35Відповідь на 9 від Голубка

                    гарні кицьки
                    чоловік хоче єто чудо
                    Я теж хочу...))
                    дорогие они

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна