хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Моменти, що зігрівають серця...))

«Мій собака-провідник завжди попереджає мене перед тим, як я зомлію, щоб я міг знайти безпечне місце. Я прийшов до тями і побачив це»

 

 


«Сьогодні вранці, коли я вигулював собаку, до мене прилетів такий ось малюк. Мене вже можна офіційно вважати диснеївською принцесою?»

 

 «Ще навесні я боровся з раком, а Різдво вже зустрічав зі своєю чудовою сім’єю, щасливий та здоровий»

 

 «Для кожної суперечки у мене прихований туз у рукаві»



«Її улюблена іграшка»

 

“У батьків з’явилося кошеня, а у нашого ротвейлера – новий друг, про якого потрібно дбати”

 

 «Щодня мої батьки грають у Mario Kart 64, щоб вирішити, хто готуватиме чай. Вони так „підкидають монетку“ вже 20 років»



«Якщо мої пацієнти з відділення інтенсивної терапії хоча б на кілька хвилин забудуть, що на Різдво їм доводиться стирчати в лікарні, значить недаремно я все

це затіяла»

 

Це дуже мило

 
 
«Познайомтеся з Ерлом. Йому 11 років. Декілька тижнів тому він сидів на ланцюгу, а тепер він з нетерпінням чекає, коли приїде його куртка від Gucci»



«Знайдіть собі того, хто дивитиметься на вас так само, як наша кішка дивиться на мого чоловіка»

 

 «Я працюю кур’єром і часто зустрічаю собак. Цей хлопець завжди радий мене бачити»

 

 «8 тижнів та 1 рік. Наша дівчинка подорослішала надто швидко»



«Схоже, я завів не кота, а суриката»
 
 
«Ми стояли у довгій черзі на касі. Цей чоловік сказав, що йому потрібно в туалет і пішов»

“Виявилося, що він пішов купувати своїй дружині квіти і сховав їх за спиною, щоб зробити їй сюрприз”.

Джерело


3

Коментарі

19.05.22, 21:12

    –100210.05.22, 00:31

    Ну як Ви не бажаєте мати свій корабель в Балтийському морі для Операції повернення біглих укрів з ленінградської області обратно в Україну...

      310.05.22, 08:55

      Бабакіт