хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Найбыльш лякаючы породи...

Люди вивели незліченне число різноманітних собачих порід, і всі вони відрізняються власними характеристиками.

Крім добродушних різновидів цих вихованців існують і загрозливі породи, які вороже сприймають людей і весь світ навколо себе в цілому. Агресія вироблялася в багатьох породах цілеспрямовано, оскільки їх розводили під певні завдання. Добра й миролюбна тварина не зможе ефективно охороняти доручений об’єкт або допомагати мисливцеві.

Зрозуміло, загроза, яку представляє та чи інша тварина, визначається тим, як її навчали в дитинстві. Серед любителів собак прийнято стверджувати, що злісних собак не буває, злісними можуть бути тільки їх власники. Однак ряд порід собак, за своєю природою, несе серйозну небезпеку, ніж інші породи, і змінити це неможливо.

1. Аргентинський дог.

Це єдиний різновид собак, які виникли в Аргентині. Ця порода характеризується значною силою, її застосовують для полювання на великих звірів, насамперед на пуму, маса якої більше 100 кілограм. Аргентинський дог не дуже злісний, але має досить лякаючий зовнішній вигляд.

2. Доберман.

13

Коментарі

16.06.21, 11:04

    26.06.21, 11:40

      36.06.21, 12:13

        46.06.21, 12:59

        боже, какие же красавцы!!!!!!! кста, кане корсо очень странно выглядит. на нашей территории эти собаки совсем иначе выглядят. и, да, агрессия любой собаки зависит исключительно от её воспитания. сосед разводил питбулей. его сука была такой великолепно выдрессированной. она была бойцовой собакой, участвовала в боях и, будучи ещё щенком, рвала других собак в клочья. но с людьми она вела себя совершенно адекватно. я могла легко зайти в их дом (в смысле, не хозяева дом открыли, а я сама зашла), она давала мне в руки своих щенков итд. сосед этот с молодости был с собаками. и все его собаки были совершенно дружелюбны к людям. не ко всем, наверное. но агрессии не было никогда.

          56.06.21, 13:00

          Практично кожна собака- боягузка, і нападає коли впевнена в своїй безкарності

            66.06.21, 13:26

            Все зависит от воспитания

              76.06.21, 15:18

                86.06.21, 20:22Відповідь на 4 від bagheera

                  96.06.21, 20:23Відповідь на 5 від NoTaRь

                  Практично кожна собака- боягузка, і нападає коли впевнена в своїй безкарності Ти правий

                    106.06.21, 20:23Відповідь на 6 від Адель*

                    Все зависит от воспитания

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна