хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Той, хто йде в майбутнє ...



Той, хто йде в майбутнє ... Це китайський хлопчик Ванг Фуман (Wang Fuman).
Два роки тому ця фотографія була зроблена вчителем школяра. Щоб скласти іспит, він пройшов 5 км по 9-градусному морозу в легкій куртці і без шапки. Його волосся і брови заледеніли , а щоки були яскраво-червоними від холоду.
8-річний Ванг Фуман живе в маленькому селі в китайській провінції Юньнань з сестрою і бабусею. Мати залишила сім'ю, а батько працює далеко від будинку і приїжджає раз в декілька місяців. У Ванга хронічна гіпотермія - нестача тепла, через що він постійно мерзне, його руки опухають, а пальці не слухаються. У його маленькій школі немає опалення і усі учні сидять на уроках у верхньому одязі.
Ванг дуже-дуже хотів отримати освіту, тому що це була єдина можливість вирватися з злиднів . До речі, на іспиті, куди малюк так поспішав - він набрав 99 балів з 100. Після того, як вчитель сфотографував Ванга і виклав фото в мережу - історія школяра отримала захоплююче продовження.
Користувачі зібрали 3 млн юанів або $ 450 000. На ці гроші відремонтували опалення в школі Ванга, купили обігрівачі і теплий одяг для дітей з бідних сімей провінції Юньнань.
А ще Ванга запросили в Пекін. І, знаєте, що його найбільше вразило?! Знаєте, що він сказав потім про свою поїздку?! - Удома ми увесь час палимо деревне вугілля і спимо в куртках. А тут такі теплі будинки, я можу ходити в одній сорочці! Я бачу таке вперше, опалення - це диво!
Так що , коли ваше чадо наполягатиме , що хоче новий смартфон чи планшет - дайте прочитати йому цю історію!
інф. з мережі



16

Коментарі

117.01.21, 03:33

    217.01.21, 07:52

      317.01.21, 08:31

        417.01.21, 10:18Відповідь на 1 від blac bird

          517.01.21, 10:18Відповідь на 2 від Андрій1961

            617.01.21, 10:19Відповідь на 3 від Стрийко Зеник

            Дякую

              717.01.21, 18:17

                Гість: alt-code

                819.01.21, 11:50