хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Оце так зубиська....)))

 


Всі ми знаємо котів, як відмінних тварин-компаньйонів, абсолютно домашніх, милих і ніжних звіряток, які обожнюють муркотіти і показувати які вони ніжні. Однак не варто забувати, що вони в першу чергу хижаки. У зв’язку з цією обставиною у них в арсеналі є ряд “пристосувань”, таких як гострі кігтики і не менш гострі ікла. Але навіщо зараз котикам такі цілком собі вампірські ікла? Питання із секретом, тому що якщо судити по фото, застосовувати за призначенням вони їх не вміють. Особисто я впевнена, що все вони вміють, користуватися своїми іклами теж...lol                  


16

Коментарі

18.09.20, 09:26

Звіри!

    28.09.20, 09:49Відповідь на 1 від Геннадий М

    Звіри!

      38.09.20, 09:53

      ядовитые?

        48.09.20, 10:53

          58.09.20, 11:02Відповідь на 3 від ahead

          ядовитые?Ні, але після укусу, тіло гниє довго

            68.09.20, 11:07Відповідь на 3 від ahead

            ядовитые?У мене колись була персицька кішка,принесли мені такого ж кота,щоб кошенята були породисті,бо всі подруги захотіли таких кошенят. Кіт почав ганяти кішку по всій квартирі і я мала необережність схопити її на руки, щоб переселити ці гонки у коридор. Блискавично отримала страшенний укус самця за ногу,який, крім того, що засадив мені в ногу свої ікла на всю довжину, так ще й всі кігті були у мені. Я навіть крикнути не встигла,кров цібкніла з ноги довго, до того ж нога гнила,наривала більше місяця. Прикладала мазь Вишневського цілий місяць, щоб очистити рани.Запам"ятала на все життя ту біль тих ікол та кігтів...

              Гість: Julia Smile

              78.09.20, 12:14

              Ахаха, красавцы
              Можно даже такое название предложить: "Улыбнись, а то укушу!" От создателей невероятно умильного блокбастера "Пушистые монстрики"

                88.09.20, 13:43Відповідь на 6 від Голубка

                У мене колись була персицька кішка,принесли мені такого ж кота,... Кіт почав ганяти кішку по всій квартирі і я мала необережність схопити її на руки, щоб переселити ці гонки у коридор. Блискавично отримала страшенний укус самця за ногу,який, крім того, що засадив мені в ногу свої ікла на всю довжину, так ще й всі кігті були у мені. Я навіть крикнути не встигла,кров цібкніла з ноги довго, до того ж нога гнила,наривала більше місяця. Прикладала мазь Вишневського цілий місяць, щоб очистити рани.Запам"ятала на все життя ту біль тих ікол та кігтів...о... саме так у мене й було... тільки причиною була не кішка, а те, що коту дала не ту їжу... це був інший кіт, не той, що зараз...

                так що дуже добре вони вміють користуватися своїми іклами

                  98.09.20, 14:53Відповідь на 8 від яНат

                  У мене колись була персицька кішка,принесли мені такого ж кота,... Кіт почав ганяти кішку по всій квартирі і я мала необережність схопити її на руки, щоб переселити ці гонки у коридор. Блискавично отримала страшенний укус самця за ногу,який, крім того, що засадив мені в ногу свої ікла на всю довжину, так ще й всі кігті були у мені. Я навіть крикнути не встигла,кров цібкніла з ноги довго, до того ж нога гнила,наривала більше місяця. Прикладала мазь Вишневського цілий місяць, щоб очистити рани.Запам"ятала на все життя ту біль тих ікол та кігтів...о... саме так у мене й було... тільки причиною була не кішка, а те, що коту дала не ту їжу... це був інший кіт, не той, що зараз...

                  так що дуже добре вони вміють користуватися своїми іклами
                  так,вони ж хижаки ...

                    108.09.20, 14:53Відповідь на 7 від Гість: Julia Smile

                    Ахаха, красавцы
                    Можно даже такое название предложить: "Улыбнись, а то укушу!" От создателей невероятно умильного блокбастера "Пушистые монстрики"

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна