хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Хто ти? )))))))))))

 




11

Коментарі

18.07.20, 10:01

Такі бабусі. Їду вранці в метро, на вокзальній входить старенька, але жвава бабуся з візочком і важкою торбою. Допоміг, розпитав куди їде. "До дочки, везу трохи городини, в неї ж сім'я, діти". -"А де виходите?" - "На Героїв Дніпра". -"Це мені якраз по дорозі". Допоміг я бабусі винести поклажу з метро. -"Дякую, синочку, далі я сама". Мені в справах треба було по ринку пройтись, повертаюсь - аж "моя" бабуся розклала свою городину і вже торгує біля метро. І нащо таку схему вигадувати, я б допоміг би в будь-якому випадку.

    28.07.20, 10:12

      38.07.20, 10:40Відповідь на 1 від Hrab

      Такі бабусі. Їду вранці в метро, на вокзальній входить старенька, але жвава бабуся з візочком і важкою торбою. Допоміг, розпитав куди їде. "До дочки, везу трохи городини, в неї ж сім'я, діти". -"А де виходите?" - "На Героїв Дніпра". -"Це мені якраз по дорозі". Допоміг я бабусі винести поклажу з метро. -"Дякую, синочку, далі я сама". Мені в справах треба було по ринку пройтись, повертаюсь - аж "моя" бабуся розклала свою городину і вже торгує біля метро. І нащо таку схему вигадувати, я б допоміг би в будь-якому випадку.Не всы такы бабусы,але э,правда...

        48.07.20, 10:41Відповідь на 2 від Кислица

          58.07.20, 10:43