хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Після того, як врятували...


А кажуть, що у тваринок немає душі... Не вірю,вони все розуміють і вдячні нам за допомогу...
.Бачила також собаку зі щенятами, яку врядували люди від холоду(забрали у тепле місце з малятами), у неї градом котилися сльози....tears

14

Коментарі

127.09.18, 11:23

Так, тварини вдячні! Я теж таке спостерігав!

    227.09.18, 11:31Відповідь на 1 від Андрій1961

    Так, тварини вдячні! Я теж таке спостерігав!Але дуже мало хто з людей це розуміє і допомагає їм...
    До моєї квартири щодня приходить кимось викинутий пес, сидить голодний і чекає, поки я йому винесу щось поїсти.Поїсть і біжить, а на другий день знову приходить...Ну як ти не даси йому їсти. Він радий навіть шматку хліба...

      327.09.18, 11:34Відповідь на 2 від Голубка

      Так, тварини вдячні! Я теж таке спостерігав!Але дуже мало хто з людей це розуміє і допомагає їм...
      До моєї квартири щодня приходить кимось викинутий пес, сидить голодний і чекає, поки я йому винесу щось поїсти.Поїсть і біжить, а на другий день знову приходить...Ну як ти не даси йому їсти. Він радий навіть шматку хліба...
      Так, зазвичай люди байдужі...! Але ми тут і вуличних кицьок підгодовуємо, і навіть білочок взимку! Прямо на балкон приходили по горішки...!

        427.09.18, 11:35Відповідь на 3 від Андрій1961

        Так, тварини вдячні! Я теж таке спостерігав!Але дуже мало хто з людей це розуміє і допомагає їм...
        До моєї квартири щодня приходить кимось викинутий пес, сидить голодний і чекає, поки я йому винесу щось поїсти.Поїсть і біжить, а на другий день знову приходить...Ну як ти не даси йому їсти. Він радий навіть шматку хліба...
        Так, зазвичай люди байдужі...! Але ми тут і вуличних кицьок підгодовуємо, і навіть білочок взимку! Прямо на балкон приходили по горішки...!
        До мене пташки злітаються на підвіконник-роками годуюю взимку...

          527.09.18, 11:40Відповідь на 4 від Голубка

          Так, тварини вдячні! Я теж таке спостерігав!Але дуже мало хто з людей це розуміє і допомагає їм...
          До моєї квартири щодня приходить кимось викинутий пес, сидить голодний і чекає, поки я йому винесу щось поїсти.Поїсть і біжить, а на другий день знову приходить...Ну як ти не даси йому їсти. Він радий навіть шматку хліба...
          Так, зазвичай люди байдужі...! Але ми тут і вуличних кицьок підгодовуємо, і навіть білочок взимку! Прямо на балкон приходили по горішки...!
          До мене пташки злітаються на підвіконник-роками годуюю взимку...
          І правильно!

            Гість: Nahibator

            627.09.18, 11:50

              727.09.18, 13:02Відповідь на 2 від Голубка

              [citНу як ти не даси йому їсти.Попробуй раз не дать - облает и укусит. А потом еще корешей с собой приведет.

                827.09.18, 13:16Відповідь на 7 від bobakot

                [citНу як ти не даси йому їсти.Попробуй раз не дать - облает и укусит. А потом еще корешей с собой приведет.Ні, тваринки добре знають кого кусати, а кого ні...Перевірено

                  927.09.18, 14:32

                  неоднократно видела как животные тихо плачут и стойко переносят боль и лишения

                    1027.09.18, 21:37

                    тваринки все розуміють

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна