хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Як не шукати одяг

Як не шукати одяг

Якщо ви вперше відправляєтеся в подорож з дитиною і не впевнені, що впораєтеся і зі своїм, і з її одягом, заздалегідь полегшіть собі завдання і підготуйте   комплекти одягу на вихід. Упакуйте кожен окремо і вам не доведеться  шукати дитячий одяг і вступати в суперечки з маленьким модником.

4

Коментарі

125.07.18, 20:51

    225.07.18, 20:52

    А що?-нормуль

      325.07.18, 20:57

      ..Головне, ремінь не забути - тоді все модне та подобається!

        425.07.18, 21:20

        треба так шкарпетони пакуватьбо вони курва розбігаються інколи. Таке враження. шо приходить шкарпеткова фея і краде їх з пральної машини, шухляди, чи полиці. Якісь дивні створіння ті шкарпетки

          525.07.18, 21:26Відповідь на 4 від Elestrago

          треба так шкарпетони пакуватьбо вони курва розбігаються інколи. Таке враження. шо приходить шкарпеткова фея і краде їх з пральної машини, шухляди, чи полиці. Якісь дивні створіння ті шкарпеткине шкарпеткы, на флоте данный предмет называют - карасями!

            625.07.18, 21:42Відповідь на 5 від blac bird

            пардон , боцман, я сухопутный

              725.07.18, 21:48Відповідь на 6 від Elestrago

              пардон , боцман, я сухопутный та ладно....... все ,
              жена приехала первый раз на корабль, а мы только после швартовки и веревки никто не поубирал, боцман идет по палубе гнет налево и направо: - бля, увидели своих баб, концы поразбрасывали по палубе, дальше тоже с переливом.....супруге было интересно посмотреть на те концы которые разбросали по палубе!