хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Наука підтверджує, що собаки можуть впізнати погану людину..

Наука підтверджує, що собаки можуть впізнати погану людину.. Собаки контролюють, як інші люди співдіють з їхніми господарями. Власники чотирилапих друзів просили людей про допомогу, а потім люди намагалися нагодувати тварин. Домашні улюбленці нас здивували.Собаки не взяли їжі від осіб, що поводились негарно або грубо щодо їх господарів. До того було доведено, що собаки вміють читати наші жести та вирази обличчя. Тепер ми більше знаємо про них і вони набагато розумніші, ніж ми вважали! Вони можуть розшифрувати наші руки і також можуть вирішити, чи хочуть вони іти за соціальними сигналами. Проте дослідження переконують, що собаки в основному живуть в цьому часі, не звертаючи уваги на минуле чи майбутнє.


5

Коментарі

14.07.18, 08:56

Так це давно відомо!

    24.07.18, 09:31

    аааа, от чого Хозя такий....

      34.07.18, 09:53

      Как хорошо жить в сегодняшнем времени, а мы всё голову воспоминаниями забиваем, ладно если бы только хорошими, так нет, весь мусор ненужный в мозгах носим. Хочу быть собакой, у любящих и заботливых хозяев.

        44.07.18, 10:35

        Мені подобаються тварини на фото та у вигляді страв.

          Гість: malpaso

          54.07.18, 10:37

          Є у мене знайомий колега мисливець,заходить до когось в подвір`я і пси сруть та ховаються в буду
          серйо! без бе!

            64.07.18, 15:21Відповідь на 1 від Тарас Музичук

              74.07.18, 15:21Відповідь на 2 від BESTIA555

              аааа, от чого Хозя такий....

                84.07.18, 15:21Відповідь на 3 від Адель*

                Как хорошо жить в сегодняшнем времени, а мы всё голову воспоминаниями забиваем, ладно если бы только хорошими, так нет, весь мусор ненужный в мозгах носим. Хочу быть собакой, у любящих и заботливых хозяев.

                  94.07.18, 15:22Відповідь на 5 від Гість: malpaso

                  Є у мене знайомий колега мисливець,заходить до когось в подвір`я і пси сруть та ховаються в буду
                  серйо! без бе!
                  Вони знають, що він може зробити псові