хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Морські свинки — милі, пухнасті створіння ...




Морські свинки — милі, пухнасті створіння, яких люди тримають у себе в якості домашніх улюбленців. Вони легко піддаються прирученню, і, будучи вирощеними дома, стають відданими і ласкавими вихованцями. У відповідних умовах, оточені турботою і маючи правильний раціон, морські свинки можуть жити досить довго, радуючи господарів своєю увагою.


17

Коментарі

116.04.18, 16:42

    216.04.18, 16:43

    Цікаво!

      316.04.18, 16:57Відповідь на 2 від Андрій1961

      Цікаво!Моя набагато пухнастіща, вже 5 років живе в мене

        416.04.18, 16:58Відповідь на 3 від Голубка

        Цікаво!Моя набагато пухнастіща, вже 5 років живе в менеА в мене нікого, крім кицьок, не було! Мені і їх вистачає!

          Гість: Nahibator

          516.04.18, 17:15

          Интересненько

            616.04.18, 17:21Відповідь на 4 від Андрій1961

            Цікаво!Моя набагато пухнастіща, вже 5 років живе в менеА в мене нікого, крім кицьок, не було! Мені і їх вистачає!У мене завжди були тваринки. Спочатку тільки кіт, потім діти принесли хом"ячків, потім білу криску, потім собачку, потім ще й морську свинку...Цілий ЗОО у хаті ))

              716.04.18, 17:24Відповідь на 4 від Андрій1961

              Цікаво!Моя набагато пухнастіща, вже 5 років живе в менеА в мене нікого, крім кицьок, не було! Мені і їх вистачає!Подивися на мою кудлату свинку )))

                816.04.18, 17:59Відповідь на 7 від Голубка

                Цікаво!Моя набагато пухнастіща, вже 5 років живе в менеА в мене нікого, крім кицьок, не було! Мені і їх вистачає!Подивися на мою кудлату свинку )))А де я зможу її побачити?

                  916.04.18, 18:00Відповідь на 6 від Голубка

                  Цікаво!Моя набагато пухнастіща, вже 5 років живе в менеА в мене нікого, крім кицьок, не було! Мені і їх вистачає!У мене завжди були тваринки. Спочатку тільки кіт, потім діти принесли хом"ячків, потім білу криску, потім собачку, потім ще й морську свинку...Цілий ЗОО у хаті ))Е ні, я тільки кицьок визнаю!

                    Гість: NoTaRь

                    1016.04.18, 18:49

                    Ну Колумб навряд чи їх бачив
                    Скоріш в Європу вони потрапили від віце- королів Перу, так само як шиншилли, чорнобривці і ананаси, уже років сто після Колумба. Первинно іспанці Америки називали їх "кроликами".
                    Також це популярна страва на Паску в Південній Америці, так як "заміняє" баранця або курчат.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна