хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Вже пора...)))

1

Коментарі

12.02.18, 22:47

як ковбаски....

    22.02.18, 23:23

    От виводили ці породи,чим думали?Животинка ж мерзне ж.Ну от нахвига? А в пустиню лохматого нехай виведуть ,шоб він на кондішені вмлівав...

      Гість: O-leg-O*

      32.02.18, 23:43

      там iris s затеяла вечернюю поверку всех интернетдроччеров, и сернула, шо кто не явится, того будет жистока админить и біспащадна модерить.

        42.02.18, 23:49Відповідь на 1 від BESTIA555

        як ковбаски....

          52.02.18, 23:50Відповідь на 2 від Каптер

          От виводили ці породи,чим думали?Животинка ж мерзне ж.Ну от нахвига? А в пустиню лохматого нехай виведуть ,шоб він на кондішені вмлівав...І не говори, сама весь час їх жалію, мерзнуть бідолажки

            62.02.18, 23:52Відповідь на 3 від Гість: O-leg-O*

            там iris s затеяла вечернюю поверку всех интернетдроччеров, и сернула, шо кто не явится, того будет жистока админить и біспащадна модерить.я не встигла

              Гість: O-leg-O*

              72.02.18, 23:58Відповідь на 6 від Голубка

              ris s зібрала всіх інтеренетдрочерів і устроїла нам іспавєдь, що її Интернет-зависимость – это психическое расстройство, характеризующееся потерей самоконтроля, непреодолимым желанием находиться постоянно в сети интернет и неспособностью оттуда выйти.Прям ні знаю шо дєлать. Жалко бабу. Хоть и курченовская админо-модерастка кончіная .

                83.02.18, 00:19Відповідь на 7 від Гість: O-leg-O*

                ris s зібрала всіх інтеренетдрочерів і устроїла нам іспавєдь, що її Интернет-зависимость – это психическое расстройство, характеризующееся потерей самоконтроля, непреодолимым желанием находиться постоянно в сети интернет и неспособностью оттуда выйти.Прям ні знаю шо дєлать. Жалко бабу. Хоть и курченовская админо-модерастка кончіная .Та яка там зависімость. Я поневолі- у мами інсульт, мушу весь час бути вдома з нею. А щоб вити не хотілося, сиджу в інтернеті..