хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Ви знаєте, як орлиця вибирає батька для своїх орлят?



Вона робить таку цікаву річ. З дерева або куща вона відламує гілочку, бере її в дзьоб, піднімається на велику висоту і з цієї гілочкою починає там кружляти. Навколо самки починають літати орли, тоді вона кидає цю гілку вниз, а сама дивиться. І ось якийсь орел підхоплює цю гілку в повітрі, не давши їй впасти, а потім приносить її до самки дуже обережно, з дзьоба в дзьоб. Орлиця бере цю гілку і знову кидає вниз, самець знову її ловить і приносить їй, а вона знову кидає… І так повторюється багато-багато разів. Якщо протягом певного часу і неодноразових падінь гілки орел кожен раз підхоплює її, то самка вибирає його, і вони спаровуються.

Навіщо вона це робить, ви потім зрозумієте.


18

Коментарі

117.12.17, 06:54

    Гість: NoTaRь

    217.12.17, 08:07

    у гніздах хижих птахів перо і пух викладено зі здобичі, якщо поблизу є якийсь смітник- то і пенопласт , і ганчірки
    (я зануда, доброго ранку)

      317.12.17, 08:16Відповідь на 2 від Гість: NoTaRь

      у гніздах хижих птахів перо і пух викладено зі здобичі, якщо поблизу є якийсь смітник- то і пенопласт , і ганчірки
      (я зануда, доброго ранку)
      Не псуйте казочку алегорія непогана, як у притчі

        417.12.17, 09:08Відповідь на 2 від Гість: NoTaRь

        у гніздах хижих птахів перо і пух викладено зі здобичі, якщо поблизу є якийсь смітник- то і пенопласт , і ганчірки
        (я зануда, доброго ранку)
        євроремонт - синонім непотріб

          517.12.17, 09:37

          От як би ми були орлами......(замріяно піднімае очі до гори і плачє ) А так ми люди!

            617.12.17, 10:14Відповідь на 2 від Гість: NoTaRь

            у гніздах хижих птахів перо і пух викладено зі здобичі, якщо поблизу є якийсь смітник- то і пенопласт , і ганчірки
            (я зануда, доброго ранку)
            Ні, ти не зануда, просто ти знаєш більше,ніж пишуть у статтях інтернету і я тобі дуже вдячна за твої поправки, роз"яснення, корегування. Ти молодчина!*applause *Може і нас, недалеких чогось навчиш ,цікаво знати...

              717.12.17, 10:14Відповідь на 5 від bthtq

              От як би ми були орлами......(замріяно піднімае очі до гори і плачє ) А так ми люди!

                817.12.17, 11:47

                  917.12.17, 12:13

                  Якщо діяти по принципу "гілочка" то люди переведуться....

                    Гість: Нюння

                    1017.12.17, 13:45

                    ну да.
                    дай человеку рыбу и он будет сыт один день. научи человека ловить рыбу и он будет ходить на рыбалку и бухать.
                    расскажи бабе про орлова она напищет дущещипательный пост о том что мужик должен в хлам разбится что бы удовлетворить ее королевское высочество.
                    - я не понимаю, как ты можешь спокойно спать с двумя почками, когда у твоей женщины нет айфона?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна