хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Найнебезпечніший кажан ...



Найнебезпечніший кажан – це кажан-вампір, що мешкає в тропіках Америки . Він є переносником багатьох хвороб. Кажан передає їх, коли п’є кров своїх жертв.
2

Коментарі

16.12.17, 13:24

Добре, що в нас їх немає!

    26.12.17, 13:27Відповідь на 1 від Андрій1961

    Добре, що в нас їх немає!ага,страхіття. Як згадаю у дитинстві мені на голову сів кажан, думала мене налисо пострижуть, так заповстав волосся...

      36.12.17, 13:35Відповідь на 2 від Голубка

      Добре, що в нас їх немає!ага,страхіття. Як згадаю у дитинстві мені на голову сів кажан, думала мене налисо пострижуть, так заповстав волосся...На щастя так близько я з ними не знайомий! Бачив хіба що...!

        46.12.17, 13:55Відповідь на 3 від Андрій1961

        Добре, що в нас їх немає!ага,страхіття. Як згадаю у дитинстві мені на голову сів кажан, думала мене налисо пострижуть, так заповстав волосся...На щастя так близько я з ними не знайомий! Бачив хіба що...!А я у родичів гостювала і ми ввечері,як стемніло сиділи на лавці, нюхали аромат квітів-маттіоли. От тут він і прилетів, різко чиркнув мені по голові крилами, але якось виплутався сам і полетів далі. Таке враження, що хотів мене вдарити крилом і полетіти далі... Було боляче,я тоді мала 6 років-сильно злякалася...

          56.12.17, 15:15Відповідь на 4 від Голубка

          Добре, що в нас їх немає!ага,страхіття. Як згадаю у дитинстві мені на голову сів кажан, думала мене налисо пострижуть, так заповстав волосся...На щастя так близько я з ними не знайомий! Бачив хіба що...!А я у родичів гостювала і ми ввечері,як стемніло сиділи на лавці, нюхали аромат квітів-маттіоли. От тут він і прилетів, різко чиркнув мені по голові крилами, але якось виплутався сам і полетів далі. Таке враження, що хотів мене вдарити крилом і полетіти далі... Було боляче,я тоді мала 6 років-сильно злякалася...Та ще б не злякатися...! На щастя я з ними познайомився вже в дорослому віці, та й то "здалеку"! У нас їх мало, тож і зустрічаєш їх лише інколи...!

            66.12.17, 15:20Відповідь на 5 від Андрій1961

            Добре, що в нас їх немає!ага,страхіття. Як згадаю у дитинстві мені на голову сів кажан, думала мене налисо пострижуть, так заповстав волосся...На щастя так близько я з ними не знайомий! Бачив хіба що...!А я у родичів гостювала і ми ввечері,як стемніло сиділи на лавці, нюхали аромат квітів-маттіоли. От тут він і прилетів, різко чиркнув мені по голові крилами, але якось виплутався сам і полетів далі. Таке враження, що хотів мене вдарити крилом і полетіти далі... Було боляче,я тоді мала 6 років-сильно злякалася...Та ще б не злякатися...! На щастя я з ними познайомився вже в дорослому віці, та й то "здалеку"! У нас їх мало, тож і зустрічаєш їх лише інколи...!головне, щоб нікому не нашкодив та не налякав дітей

              76.12.17, 15:24Відповідь на 6 від Голубка

              головне, щоб нікому не нашкодив та не налякав дітейНаші кажани на щастя безпечні, літають собі, комашок ловлять в сутінках...! Тож і шкоди від них жлдної немає!