хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Якщо вважати гриб живою істотою...



Якщо вважати гриб живою істотою, а саме так і думають учені, то виходить, що це найбільший організм з тих, які коли-небудь населяли Землю. Більший від слона, динозавра і кита разом узятих! Не поспішайте посміхатися і крутити пальцем біля скроні: те, що ховається від вас під листком, – тільки верхівка айсберга. Ми говоримо про грибниці. У деяких видів грибів – наприклад, у північноамериканських – вона може сягати десятків гектарів і дорівнювати ста тоннам! До речі, грибниця для грибів – не тільки спосіб розмноження, а й спосіб боротьби за виживання. Обплутуючи нею коріння інших рослин, гриби душать своїх «конкурентів».
10

Коментарі

11.12.17, 13:37

...У індусів, здається, карають смертною карою тих, хто жере гриби)

    21.12.17, 13:51

      31.12.17, 14:03

      О як? А я думав то люди ліси душать. Насправді грибів хижаків дуже мало. Більшість тих грибів,плодові тіла яких ми бачимо і звикли називати грибами, утворюють симбіоз з рослинами. Деякі рослини без грибів на певних грунтах не можуть існувати. Чи жива істота гриб - це залежить від того, що вважати живою істотою. По структурі клітин, гриб вище за рослину, але ще не тварина.

        41.12.17, 14:10

        А еще есть забавное грибное семейство Кордицепс.

          51.12.17, 15:02

          Такий кошик білих грибів! Ай-я-яй! Все на світі взаємопов'язане, нічого не існує окремо, можливо тількі кінь в сферичному вакуумі.

            61.12.17, 15:20

            сама більша грибниця, живе у наших с САЛОМ яйцяхвсе решту -піздьож галімийІ що ж вона там робить? Душить конкурентів?

              71.12.17, 15:31

              сама більша грибниця, живе у наших с САЛОМ яйцяхвсе решту -піздьож галімийІ що ж вона там робить? Душить конкурентів?вона жде, шоб засыяти десяткы гектарив бабив.Я чув гіпотезу, що гриби це інопланетяни, але до сьогоднішнього дня не вірив.

                81.12.17, 15:36Відповідь на 1 від Merovingian

                ...У індусів, здається, карають смертною карою тих, хто жере гриби)ох не нічого собі

                  91.12.17, 15:37Відповідь на 3 від capitoschka

                  О як? А я думав то люди ліси душать. Насправді грибів хижаків дуже мало. Більшість тих грибів,плодові тіла яких ми бачимо і звикли називати грибами, утворюють симбіоз з рослинами. Деякі рослини без грибів на певних грунтах не можуть існувати. Чи жива істота гриб - це залежить від того, що вважати живою істотою. По структурі клітин, гриб вище за рослину, але ще не тварина.

                    102.12.17, 13:36

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна