хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Страшна краса...))

9

Коментарі

131.07.17, 13:07

да, страшна

    231.07.17, 13:15

    І справді страшна!

      Гість: Глаша_Я

      331.07.17, 13:18

      та дааааааааааа с красоты воды не пиць

        431.07.17, 13:19

          531.07.17, 13:28

          прэлесть!

            631.07.17, 13:39

            Представил я просыпаюсь, открываю глаза , а кошка на меня так смотрит.... от такого взляда можна заикой стать

              731.07.17, 13:49

              Зліва серозний такий... да ну його нафіг! Я трохи не впісявся! Хоча, по-філософськи - зовнішність оманлива, за не привабливою зовнішністю може бути миле створіння, а за привабливою - монстр. Згадав картинку з нету про милу дівчинку в якої за спиною сокира і не бритого неохайного хлопця в якого за спиною букет квітів.

                831.07.17, 14:41Відповідь на 7 від Demiurgos

                Зліва серозний такий... да ну його нафіг! Я трохи не впісявся! Хоча, по-філософськи - зовнішність оманлива, за не привабливою зовнішністю може бути миле створіння, а за привабливою - монстр. Згадав картинку з нету про милу дівчинку в якої за спиною сокира і не бритого неохайного хлопця в якого за спиною букет квітів.

                  931.07.17, 15:06Відповідь на 7 від Demiurgos

                  Зліва серозний такий... да ну його нафіг! Я трохи не впісявся! Хоча, по-філософськи - зовнішність оманлива, за не привабливою зовнішністю може бути миле створіння, а за привабливою - монстр. Згадав картинку з нету про милу дівчинку в якої за спиною сокира і не бритого неохайного хлопця в якого за спиною букет квітів. Я трохи не впісявся!А уяви вночі таке побачити...

                    1031.07.17, 16:15Відповідь на 9 від Голубка

                    Зліва серозний такий... да ну його нафіг! Я трохи не впісявся! Хоча, по-філософськи - зовнішність оманлива, за не привабливою зовнішністю може бути миле створіння, а за привабливою - монстр. Згадав картинку з нету про милу дівчинку в якої за спиною сокира і не бритого неохайного хлопця в якого за спиною букет квітів. Я трохи не впісявся!А уяви вночі таке побачити...Уявляю собі: вночі прокидаєшся розніжений під теплою ковдрою, з підсвідомості ще не вивітрилися образи нічних фей та німф. Щоб не розплескати насолоду снів, ліниво привідкриваєш очі... а на тебе з напівтемряві незворушно дивиться такий собі лєпрєкон!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна