хочу сюда!

Валерия

30 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 33-45 лет

Як ми вітаємось (тренінг)

Спілкування починається з привітання. Чи завжди ми дотримуємося цього правила? Пропускаючи цей елемент, чи завжди усвідомлюємо, до яких наслідків це зможе призвести?

Не почувши слів привітання Ваш співрозмовник може образитися, здивуватися, напружитися чи відреагувати якось інакше. І не обов’язково це буде усвідомлено. Гірше, коли це підсвідомо.

А через великий проміжок часу він раптом відмовляє Вам, зриває перемовини без видимої причини. Тільки тому, що образився, коли з ним не привітались.

Якими словами Ви вітаєтесь:добридень, здоровенькі були, привіт, вітаю, моє шануваннячко, доброго здоров’я, помагай Біг, Бог на поміч, здорово живемо...Допоможіть мені доповнити цей список, принаймі до 20.

Не обов’язково вітатись словами. Можна віддавати, бити чолом(з поклоном), скидати шапку, рукостисканням, чоломкатися(з поцілунком), розкланюватися, обніматися, тощо.

Складіть свій список привітань. Виберіть 3 найчастіше вживаних. Запишіть на диктофон перше вітання 7 разів, щоразу з новою інтонацією: офіційно, по-приятельські, заграючи, грайливо, жартуючи, з почуттям, інтригуючи, трагічно(щоб запитали”Що сталося”).

Прослухайте, зробіть те ж з двома іншими вибраними привітаннями. Це тренування знадобиться.

https://www.youtube.com/watch?v=eb6MUVvlBok

Вітаємося

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

67%, 4 голоса

0%, 0 голосов

17%, 1 голос

0%, 0 голосов

17%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
5

Комментарии

Гость: зпалив москву

12.01.15, 04:47

Ой який Ви пане Товстопуз! Мабуть маєте свій бізнес. Якщо можна я буду Вашим внучиком. Перекажи діду на мій рахунок невеличку суму грошенят для здобуття перемоги над злими капіталістами.

22.01.15, 04:57Ответ на 1 от Гость: зпалив москву

Ой який Ви пане Товстопуз! Мабуть маєте свій бізнес. Якщо можна я буду Вашим внучиком. Перекажи діду на мій рахунок невеличку суму грошенят для здобуття перемоги над злими капіталістами.Кожен при капіталізмі може мати бізнес. Якщо є бажання, набридло працювати на дядю за копійки. Якщо хочеться самому собі бути начальником і простувати до своєї мети,а не горбатіти на чужу. Що Ви про це думаєте?

32.01.15, 05:13Ответ на 2 от буття

Бізнес як гра в шахи. Для гарної гри треба - налякати супротивника незвичним маневром свого короля, продати за вигідну ціну свою королеву та ще запрягти-підсісти на слона або на гарну кобилку. Успіх - гарантований

42.01.15, 05:28Ответ на 3 от Гость: зпалив москву

Бізнес як гра в шахи. Для гарної гри треба - налякати супротивника незвичним маневром свого короля, продати за вигідну ціну свою королеву та ще запрягти-підсісти на слона або на гарну кобилку. Успіх - гарантованийА чи не ускладнюєте Ви? У Вас яка професія?

52.01.15, 05:46Ответ на 4 от буття

Справжній Господар ніколи сам собі не ускладнює в бізнесі. І якщо Москва прохатиме - візміть Крим назад до свого складу (з метою збереження Сокральності ВВП), моя чітка позиція - тільки з річною (але можна з помісячною) сплатою податків на утримання в Валюті.

62.01.15, 07:39Ответ на 5 от Гость: зпалив москву

І Кубань в подарунок!
            З Новим роком і Різдвом Христовим!

72.01.15, 07:42Ответ на 4 от буття

З Новим роком і Різдвом Христовим!
              Але в кожного своя доля і свій степ широкий...

82.01.15, 08:20

посмішкою приколом....руки завжди брудні ...

92.01.15, 10:08

хай гітляр!!!
                  сам напросився!!!!

102.01.15, 10:09Ответ на 2 от буття

Ой який Ви пане Товстопуз! Мабуть маєте свій бізнес. Якщо можна я буду Вашим внучиком. Перекажи діду на мій рахунок невеличку суму грошенят для здобуття перемоги над злими капіталістами.Кожен при капіталізмі може мати бізнес. Якщо є бажання, набридло працювати на дядю за копійки. Якщо хочеться самому собі бути начальником і простувати до своєї мети,а не горбатіти на чужу. Що Ви про це думаєте?набридло на тьотю працювать

Страницы:
                      1
                      2
                      4
                      предыдущая
                      следующая