хочу сюда!
 

Алена

42 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

Творення успішного майбутнього

 У більшості людей немає чіткого уявлення про те, чого вони хочуть домогтися в майбутньому. У кращому випадку це якийсь розпливчастий образ. А як йдуть справи у вас?
Відводите ви регулярно час на те, щоб подумати про краще майбутнє? 
Визначте один день на тиждень і почніть з п'яти хвилин в день, поступово доведіть цей час до години. Хіба це не прекрасно - проводити шістдесят хвилин в тиждень за створенням ідилічної картини вашого майбутнього? 
   Розвиньте в собі звичку до ясності бачення своїх перспектив, вам воздасться в стократному розмірі. Ви хочете позбутися від боргів, стати фінансово незалежним, отримати більше вільного часу на відпочинок, вибудувати прекрасні особисті стосунки? Ви можете добитися всього цього і ще набагато більшого, якщо у вас буде ясна картина того, чого ви хочете домогтися.
     Навіщо ставити перед собою цілі? Чи свідомо  ви ставите перед собою ті або інші цілі? Маєте мету?
     Мета - це постійне переслідування гідного об'єкта аж до його досягнення.  Мова йде про процес, який вимагає часу.  «Переслідування» означає, що можливо на шляху до мети доведеться долати перешкоди і бар'єри. «Гідний» показує, що  попереду вас чекає нагорода, достатня, щоб заради неї пережити нелегкі часи.  «Аж до досягнення» припускає, що ви зробите все можливе для досягнення бажаного. Це не завжди легко, але абсолютно необхідно, якщо ви хочете наповнити своє життя сенсом.
     Вміння ставити цілі та досягати їх - найкращий спосіб зрозуміти, чого ви домоглися в житті, забезпечити собі ясність бачення. Зауважте, є й альтернатива - просто безцільно плисти за течією, сподіваючись, що одного разу на вас звалиться удача. Прокиньтеся! Швидше ви знайдете крупинку золота на піщаному пляжі.
     Якими мають бути  поставлені перед собою цілі?
1. Найважливіші цілі повинні бути саме вашими.    Задайте собі питання: чого я насправді хочу?
     Проте тисячі людей роблять одну й ту ж помилку: їхні головні цілі формулює хтось інший - фірма, на яку вони працюють, начальник, банк або кредитна компанія, друзі або сусіди.
     Дозволяючи іншим людям або суспільству визначати суть вашого успіху, ви ставите під удар своє майбутнє. Припиніть це!
    На прийняття нами рішень дуже сильно впливають ЗМІ. Проживаючи в більш-менш великому місті, ви кожен день ви чуєте й бачите близько 27 тисяч рекламних оголошень, які чинять постійний тиск на наше мислення. З точки зору реклами успіх - це одяг, який ми носимо, наші автомобілі, будинки і спосіб відпочинку. В залежності від того, як у вас справи з усім цим, вас записують або у успішні люди, або в невдахи.
    Забудьте про імідж і ставте ті цілі, які підходять саме вам. До речі, якщо ви дійсно хочете водити автомобіль класу люкс, жити в розкішному будинку або створити собі захоплююче життя, - вперед! Просто переконайтеся: це те, що хочете саме ви.
2. Цілі повинні бути осмисленими   Повна самовіддача - найважливіший момент, якщо ви хочете домогтися мети. 
     Приготувавшись записати свої цілі, запитайте себе: «Що для мене дійсно важливе? Яка мета тієї чи іншої дії? Від чого я готовий відмовитися заради цього? »Такі думки додадуть вам ясності мислення, наповнять вас силою і енергією.
Запитайте себе: «Що я виграю?» Подумайте про нове блискуче життя, яке ви отримаєте, якщо зважитеся на негайні дії.
     Уявіть собі альтернативу. Припустимо, що ви просто будете продовжувати робити те ж, що і завжди. Яким буде ваша життя через п'ять, десять, двадцять років? Якими словами можна описати вашу фінансову майбутність, якщо ви нічого не поміняєте? А як щодо здоров'я, відносин і вільного часу? Чи станете ви вільнішим?
     Уникайте синдрому «якби не ...» Пам'ятаєте: вибір за вами. У кінцевому рахунку саме ви відповідаєте за нього, тому вибирайте з розумом. Займіться постановкою таких цілей, які в майбутньому послужать вашій свободі і успіху.
3. Цілі повинні бути вимірними і конкретними   Туманні узагальнення і розмиті твердження - цього мало. Наприклад, людина говорить: «Моя мета - фінансова незалежність». Але що це насправді означає? Для когось фінансова незалежність - це 50 мільйонів доларів в «заначці». Для когось - заробіток в 100 тисяч доларів в рік. Ще для когось - відсутність боргів. А яка ваша сума? Якщо дана мета є важливою для вас - дайте собі час розібратися.
     Точно з такою ж скрупульозністю підійдіть до визначення щастя. Просто «Більше часу на сім'ю» - це ще не все. Скільки часу? Коли? Як часто? Чим ви будете займатися і з ким? Ось два слова, які вам дуже допоможуть: «Будьте точнішими».
«Хочу почати займатися спортом» - це не визначення  мети. Воно занадто загальне. Його ніяк не виміряти. Потрібно сказати так: «Я хочу займатися по півгодини в день чотири рази на тиждень».
А ще краще формулювати так: «Займатися спортом по півгодини в день, чотири рази на тиждень, по понеділках, середах, п'ятницях і суботах, з семи до половини восьмого ранку. Щоденні заняття включають в себе десять хвилин розминки і двадцять - занять на велотренажері». Зовсім інша справа! Можна без зусиль відстежувати  успіхи. Тепер тільки Ви відповідаєте за результат.
      Вирішивши поставити перед собою мету, постійно нагадуйте собі: «Будь точнішим!» Повторюйте ці слова, як заклинання, поки ваша мета не стане кристально ясною і конкретною. Тим самим ви істотно підвищите свої шанси на досягнення бажаного результату.
Пам'ятайте: мета без цифр - лише слоган!
Важливо мати систему вимірювання власних досягнень. 
4. Цілі повинні бути гнучкими  Чому? По-перше, немає сенсу створювати жорстку систему, яка буде вас душити. Наприклад, якщо ви плануєте тренування для поліпшення здоров'я, можна протягом тижня міняти їх час і вкатегоріиди вправ, щоб не ставало нудно. Складіть цікаву, різноманітну програму, яка гарантовано принесе бажаний результат.
По-друге: гнучкий план дає вам свободу вибору напрямку руху до поставленої мети, якщо в процесі виконання задуманого виникає нова ідея. Але будьте обережні. Не слід повністю занурюватися в кожну нову ідею - зосередьтеся на одній-двох, які можуть зробити вас щасливим і багатим.
5. Цілі повинні бути цікавими і перспективними   Змусьте себе покинути зону комфорту. Ймовірно, буде страшно: адже ніколи не знаєш, чи вдасться в перспективі «вийти сухим з води». Тим часом, коли вам некомфортно, ви більше дізнаєтесь про життя і власну здатность до успіху. Часто найбільші прориви відбуваються саме тоді, коли нас охоплює страх.
    Джон Годдард у п'ятнадцять років він сів і склав список з 127 найцікавіших життєвих цілей, яких би хотів досягти.  До п'ятдесяти років він успішно досяг більш ніж 100 цілей зі свого списку.
     Не обмежуйтеся посередніми справами. Мисліть масштабно! Ставте цілі, які захоплять вас настільки, що важко буде заснути вночі.
6. Ваші цілі повинні відповідати вашим цінностям    Синергія і потік: ось два слова, що описують процес, без зусиль рухається до завершення. Якщо поставлені цілі відповідають вашим ключовим цінностям, запускається механізм такої гармонії. Що таке ваші ключові цінності? Це те, що вам найбільш близько і відгукується в найпотаємніших глибинах вашої душі. Це фундаментальні переконання, що формували ваш характер на протязі довгих років. Наприклад, чесність та цілісність. Коли ви робите що-небудь суперечить цим цінностям, ваша інтуїція, або «шосте почуття», нагадує вам: щось не так!
    Припустимо, ви зайняли велику суму грошей, і у вас вимагають її повернути. Така ситуація майже нестерпна. В один прекрасний день ваш друг говорить: «Я придумав, як нам заробити трохи легких грошей. Давай пограбуємо банк! У мене є відмінний план - впораємося за двадцять хвилин ». Тепер перед вами дилема. З одного боку, бажання поліпшити фінансове становище і дуже сильна спокуса «легкого» заробітку . Однак, якщо ваша цінність під назвою «чесність» сильніше бажання роздобути гроші таким способом, ви не станете грабувати банк, тому що знаєте, що це недобре.
І навіть якщо ваш друг відмінно володіє навичками навіювання і переконає-таки вас піти на грабіж, після «справи» ви будете немов горіти зсередини. Так буде реагувати ваша чесність. Вина буде переслідувати вас вічно.
     Якщо зробити свої ключові цінності позитивними, цікавими та вагомими, приймати рішення стане легко. Не буде тягнучого вас назад внутрішнього конфлікту, з'явиться стимул, який підштовхне вас до більшого успіху.
7. Цілі мають бути збалансованими     Якби вам довелося прожити життя заново, що б ви зробили інакше? Коли людям за вісімдесят задають це питання, вони ніколи не говорять: «Я б проводив більше часу в офісі або я б частіше відвідував збори комітету». Ні: замість цього вони  зізнаються, що воліли б більше подорожувати, проводити час з сім'єю, розважатися. Тому, ставлячи перед собою цілі, переконайтеся, що у них включено і те, що дозволяє насолодитися життям. Працювати до знемоги - вірний шлях до втрати здоров'я. 
8. Цілі мають бути реалістичними   На перший погляд, це суперечить попередній пораді мислити масштабно. Але співвіднесення з реальністю дозволить досягти кращих результатів. Більшість людей створюють собі нереалістичні цілі в плані кількості часу, необхідного на їх досягнення. Запам'ятайте наступне: Не буває нереальних цілей, бувають нереальні терміни!
    Якщо ви заробляєте 30 тисяч доларів на рік, а ваша мета - стати мільйонером через три місяці, це явно нереально. Хороше правило при плануванні бізнесу- відводити на початкову стадію розробки проекту удвічі більше часу, ніж вам здається. 
     Іноді люди ставлять цілі відверто фантастичні. Якщо ви зростом метр двадцять, ви навряд чи коликатегорі-небудь станете професійним баскетболістом. Тому по можливості мислите прагматично і створюйте чітку картину свого майбутнього. Переконайтеся, що ваш план має спільне з реальністю і ви відвели на його виконання достатньо часу.
9. Цілі вимагають зусиль   Відомий біблійний вислів говорить: «Що посіє людина, те й пожне» (Гал. 6:7). Це фундаментальна істина. Створюється враження, що якщо ви будете сіяти лише хороше і робити це постійно, вам буде гарантована нагорода. 
     На жаль, багато з тих, хто прагне до успіху - зазвичай розуміється як гроші і матеріальні цінності, промахуються мимо цілі. У їх житті просто не вистачає часу або простору, щоб віддати щось людям. Інакше кажучи, вони тільки беруть і нічого не дають взамін. Якщо ж завжди тільки брати, врешті-решт програєш.
     Бути щедрим можна по-різному. Можна ділитися часом, досвідом і, звичайно, грошима. Тому включитіть такий пункт у свою програму цілей. Зробіть це безкорисливо. Не чекайте негайної нагороди. Все трапиться в свій час і, швидше за все, самим несподіваним чином.
10. Цілі потрібно підтримувати   Є три точки зору. Деякі люди вважають, що потрібно повідомити всьому світу про те, що збираєшся робити. Нелегко відступити, коли весь світ дивиться на тебе. Така стратегія передбачає чималий тиск, але деяких ця обставина мобілізує.
    Є й інший варіант: поставте перед собою цілі, запам'ятайте їх і дійте. Справи говорять голосніше слів, і ви здивуєте багатьох.
Третій і, мабуть, самий розумний шлях: вибірково поділіться своїми мріями з кількома людьми, яким довіряєте. Ці обрані будуть підтримувати вас у важку хвилину. А якщо у вас великі плани, вам знадобиться їх допомога, тому що на шляху вас обов'язково буде чекати чимало підводних каменів.
    Ваш генеральний план    
Це дуже цікава частина роботи - саме зараз ви почнете створювати своє краще майбутнє і ясно прочертите шлях до нього. 
1. Визначте вашу систему координат при формулюванні цілей. З її допомогою ви створите собі кришталево ясну картину, яка стоять перед вами.
2. Плануйте зі смаком - 101 ціль  
     Щоб процес пішов, складіть список із 101 цілі, яких ви хочете досягти в найближчі десять років. Відведіть душу, розгляньте всі можливості. Віддавайтеся дитячому ентузіазму - не обмежуйте себе нічим. Будьте точні і надавайте списку особистісний характер, починаючи кожне речення зі слова «Я ...». Наприклад: «Я проведу півтора місяця у відпустці в Європі» або «Я буду відкладати 10% від мого доходу щомісяця». Кілька важливих питань вам в допомогу:
- Що я хочу робити?
- Що я хочу мати?
- Куди я хочу потрапити?
- У що я хотів би інвестувати?
- Ким я хочу стати?
- Чому я хочу навчитися?
- З ким я хочу проводити час?
- Скільки я хочу заробляти, відкладати і накопичувати?
- Скільки я хочу мати вільного часу на дозвілля?
- Що я зроблю для того, щоб поліпшити своє здоров'я?
    Щоб добитися ідеального життєвого балансу, виберіть по декілька цілей в кожній з наступних категорій: кар'єра і бізнес; фінанси; дозвілля; здоров'я і заняття спортом; стосунки з оточуючими вас людьми; приватне; громадська діяльність. Плюс те, що ще здасться для вас важливим.
Визначте пріоритети        Ви напружили уяву - тепер прийшла пора розставити акценти. Погляньте на кожну з 101 цілей і визначте реалістичні часові рамки для їх досягнення.
     Поряд з кожною метою напишіть цифру - один, три, п'ять або десять років. Таким чином ви визначите загальний напрямок своїх думок. 
     Принцип турніру.
      Розставте акценти в своїх планах за допомогою окремих турнірних таблиць для цілей, розрахованих на один, три, п'ять і десять років.
     Головна діаграма.  
     Перерахуйте всі ваші цілі на рік на лівій стороні аркуша. Нехай він буде досить великим, щоб помістилися всі пункти списку - 16, 32 або 64 графи (припустимо, що у вас більше восьми цілей на один рік). Це попередня діаграма. Тепер визначте найголовніші цілі, які перейдуть у наступний раунд. Повторюйте те ж саме, поки не дійдете до цифри «вісім». Ці вісім цілей залишилися і складуть вашу головну діаграму. Тепер виберіть найбільш важливі з цих восьми - і дійте так далі, поки не залишиться один «переможець». Це буде ваша єдина, найважливіша, пріоритетна мета. У її визначенні допоможе інтуїція, вона помиляється рідко. Така проста система дозволяє вибрати, що для вас важливіше, а що менше. 
    Тепер виконайте те ж саме з цілями, розрахованими на три, п'ять і десять років. Ми розуміємо, що передбачити події через п'ять чи десять років важче, але це коштує витрачених зусиль. Роки пролетять швидше, ніж ви думаєте! Нехай у вас на руках буде план принаймі  на три роки вперед.
     Ще одна важлива порада: перш ніж почати вибирати пріоритети, запишіть найважливішу причину, по якій ви хочете добитися тієї чи іншої мети, і основні переваги, які ви отримаєте в результаті її досягнення. Як ми вже говорили, причини - це рушійна сила, яка буде підтримувати вас у тонусі у важкі часи.
3. Створіть альбом цілей   
    Щоб ще краще зосередитися на майбутньому новому житті, створіть книгу з картинками, що описують ваші найважливіші цілі. У цьому захоплюючому процесі може брати участь вся сім'я.
    Купіть великий фотоальбом і почніть збирати картинки. Наприклад, якщо серед ваших цілей - відпустка в Лондоні, візьміть туристичні буклети і виріжте три-чотири зображення тих пам'яток, на які хочете подивитися. Якщо мова йде про відпустку з родиною, вгорі сторінки крупно напишіть «Наша прекрасна тритижнева відпустка в Лондоні» і вкажіть час, коли ви розраховуєте поїхати туди.
     Можете розділити альбом на розділи. Не забудьте включити все, що ми згадали на етапі 2. 
     Людина мислить образами, а не словами. Якщо яскраво зобразити в думках те, чого ми хочемо добитися, мрія стане реальністю.
    Чим конкретніші ваші картинки, тим з більшою ймовірністю ви будете на них зосереджені. Так що творіть - пробуйте різні способи оживити свій погляд. Альбом цілей - відмінний початок роботи.
Скоро ви навчитеся складати конкретний план дій, який перетворить ваші картинки в реальність. Однак перш ніж перейти до цього, давайте розглянемо ще три стратегії, які допоможуть вам забезпечити ясність бачення.
4. Користуйтеся книгою ідей  
    Це просто записна книжка, куди ви будете записувати швидкоплинні спостереження. Так можна зробити свою роботу куди більш осмисленою. Напевно не раз блискуча ідея відвідувала вас серед ночі. Зазвичай у вас є всього кілька секунд на те, щоб зафіксувати її, поки вона не зникла - адже тіло припрошує: «Давай спати далі, 3:00 ночі!» Ви засинаєте, а вставши через кілька годин, розумієте, що забули, в чому полягала ваша чудова ідея.
    Цим і цінна книга ідей. Якщо записувати свої найкращі думки, не треба буде покладатися на пам'ять. До записаного ви можете повернутися в будь-який момент. Тут будуть і ідеї для бізнесу, «фішки» продажів, навички презентацій, проекти заробляння грошей, цитати з прочитаних книг або історії, які ви можете використовувати в якості аргументів. Просто кожен день слухайте світ навколо - і власну інтуїцію.
     Наприклад, ви тільки що закінчили відмінну презентацію по продажам, все пройшло саме так, як ви планували, вдалося укласти угоду - запишіть це в книгу ідей. Що зі сказаного вами так добре спрацювало? Може бути, ви задали якесь питання, який спонукав клієнта прийняти рішення на вашу користь, або блискуче виклали переваги своїх послуг. Подумки повторіть презентацію і запишіть те, що принесло успіх.
      Крім того, корисно записувати презентації на аудіоносій. Запропонуйте кому-небудь, кого ви по-справжньому поважаєте, прослухати запис разом з вами, а потім подумайте, як можна було б зробити роботу ще краще. Вправляйтеся знову і знову. Знаменитий актор Робі Вільямс робить до тридцяти дублів кожної сцени, поки й він, і режисер не залишаться нею задоволені.
     Чи траплялося вам коли-небудь «завалити» важливий виступ? У такий момент теж корисно буває розкрити книгу ідей і записати, що ви зробили не так. Підкресліть цей текст червоним і припишіть: «Більше так не говорити!» В обох випадках, записуючи свої думки ще свіжими, ви закріплюєте у себе в свідомості, що працює, а що ні. Це надає вашому погляду надзвичайну ясність.
Ще одна цінна пропозиція для ваших записів. Прокинувшись вранці, протягом десяти хвилин першою справою записуйте свої відчуття. Їх можна описувати такими словами, як «занепокоєння», «смуток», «щастя», «хвилювання», «нудьга», «злість», «ентузіазм», «розчарування», «приплив енергії». Пишіть в теперішньому часі, як ніби розмовляєте з самим собою. Використовуйте фрази із займенником «я»: «Сьогодні я хвилююся, тому що дочка вперше буде сама вести машину» або «Я натхнений, так як сьогодні виходжу на нову роботу». Постійно стежачи за своїми відчуттями, краще «включаєшся» в повсякденність.
5. Візуалізуйте, думайте, міркуйте і переглядайте   Силу візуалізації часто можна спостерігати на прикладі спорту. Спортсмени-олімпійці перед стартом по декілька разів подумки «прокручують» свій виступ і повністю зосереджуються на позитивному для себе результаті. Пам'ятайте: діючи, як чемпіон, легше стати чемпіоном. Користуйтеся позитивною силою уяви, уявляючи собі картину своєї перемоги.
Чим чіткіше будуть такі картини і яскравіше ваші почуття, тим вірніше ви досягнете бажаного.  Всі ці методи допомагають домагатися ясності бачення, здатної дати вам важливу перевагу.
6. Спілкуйтеся з наставниками і працюйте в групах   Можна значно підвищити продуктивність роботи і ясність бачення, вдавшись до допомоги людей, що володіють досвідом в тій справі, де вам особливо потрібна допомога. Оточивши себе ретельно відібраної командою експертів, ви зможете швидко вчитися. Можна, звичайно, пізнавати все самому методом проб і помилок, але це повільний шлях, тому що неминуче доведеться стикатися з перешкодами і відволікатися. Поради наставників принесуть вам більш швидкі результати.
     Створіть дорадчу групу з чотирьох-шести осіб, які регулярно зустрічаються, обмінюються ідеями, підтримують один одного. Це дуже потужні союзи. З них виростають довгострокові відносини.
Система досягнення цілей.   Вам належить розділити свої цілі на сім категорій і створити між ними ідеальний баланс.
Тимчасові рамки для досягнення таких результатів ви можете визначити самі. Добре підходить двомісячний цикл. Це не надто довго, але у вас буде достатньо часу, щоб поставити осмислені цілі.
Ось ці сім категорій цілей:
- Фінанси;
- Бізнес / кар'єра;
- Дозвілля;
- Здоров'я і заняття спортом;
- Відносини;
- Приватне;
- Громадська діяльність.
     Відвівши частину свого часу на досягнення однієї важливої мети в кожній з цих областей раз в 60 днів, ви досягнете того, що для більшості людей недоступно, - балансу. На початку процесу важливіше забезпечити собі сім маленьких перемог, ніж ставити занадто великі цілі. Щоб не забувати, щодня їх перечитуйте. Зазвичай люди цього не роблять. У більшості навіть немає плану дій по цілям. Будьте розумнішими, створіть свою конкурентну перевагу. Воно окупиться.
Висновок
Як і будь-яка успішна звичка, звичка до ясності бачення розвивається ціною зусиль і внутрішньої дисципліни. Пам'ятайте: це постійний процес. Ось його ключові моменти.
1. Користуйтеся власною системою координат формування цілей - стрижнем вашої роботи над собою.
2. Розробіть генеральний план, визначте свої пріоритети.
3. Заведіть альбом цілей.
4. Користуйтеся книгою ідей.
5. Візуалізуйте, думайте, міркуйте і переглядайте.
6. Знайдіть наставників, створіть дорадчі групи.
7. Щотижня відстежуйте свої успіхи за допомогою системи досягнення цілей.
    Зробіть це, і ясність бачення вам гарантована!
    Якщо зараз завдання здається вам непосильним, не хвилюйтеся: це абсолютно нормально. Дійте поступово. Відведіть достатньо часу на опрацювання кожного методу. Почніть не поспішаючи. Зробіть перший крок. Потім зосередьтесь на досягненні короткострокових цілей.Це вимагає енергії, зусиль і цілеспрямованої розумової діяльності. Саме тому більшість людей цим не займаються. Однак  ви вже зробили перший крок до того, щоб стати не такими, як усі. Прийміть цей виклик. Зосередьтеся. Нагорода того варта. Вперед!

Ваше бачення майбутнього

11%, 1 голос

0%, 0 голосов

11%, 1 голос

56%, 5 голосов

11%, 1 голос

11%, 1 голос

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
9

Комментарии

125.02.13, 01:20

То як, підемо до вершини

  225.02.13, 13:34

   325.02.13, 15:08Ответ на 1 от буття

   Потрібно іти, але досягнувши вершини ви помітите за нею іще вищу. І так до безкінечності

    426.02.13, 01:40Ответ на 2 от Hudson Hawk

    Знайшли щось цікаве для себе?

     526.02.13, 01:41Ответ на 3 от РибачОК

     Потрібно іти, але досягнувши вершини ви помітите за нею іще вищу. І так до безкінечностіТо що Ви пропонуєте?

      626.02.13, 09:09Ответ на 4 от буття

      я у пошуку

       726.02.13, 12:52Ответ на 5 от буття

       Долати вершини

        828.02.13, 00:37Ответ на 6 от Hudson Hawk

        я у пошукуРозвивайте звичку до ясності бачення майбутнього!

         928.02.13, 00:39Ответ на 7 от РибачОК

         Долати вершиниГенеральний план вже розроблено?

          1028.02.13, 09:24Ответ на 8 от буття

          шось не радосне бачення

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая