хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

домашний гугыль


  Мужик, пока ты не звонишь, - баба делает выводы.
7

Коментарі

Гість: O-leg-O_ _

124.04.16, 20:38

Как бы сказала, одна тупая непроходимость :" она думает, что она сидит в жюри шоу " БАБА СУДИТ ТАЛАНТ"

    Гість: Fragile

    224.04.16, 20:44

    А может просто переживают?

      Гість: R@R __

      324.04.16, 20:55

      делают, делают.)

        424.04.16, 21:08Відповідь на 2 від Гість: Fragile

        А может просто переживают?бывает и такое, - но заачем?

          524.04.16, 21:09Відповідь на 3 від Гість: R@R __

          делают, делают.)точно

            Гість: Fragile

            624.04.16, 21:11Відповідь на 4 від mestor

            А может просто переживают?бывает и такое, - но заачем?Ну как, а вдруг плохо стало или в аварию, не дай Бог, попал, всяко может быть в жизни, у меня других мыслей не возникает.

              729.04.16, 05:46

              Робить, часто ФАКТ
              В мене раз прикол був.. "Мій" дзвонить і починає широко і гарно вибачатися і перепрошувати, що кілька днів не дзвонив, але це не того "про що я можу думати", а тому ... (йде довгий і абсолютно реальний перелік всього)))). Ось він - ДОСВІД А прикол в тому був, що я сама була настільки зайнята, що про нього і те, що Я йому не подзвонила за весь день - згадувала аж вночі А ці його слова це було так якось... зворушливо

                829.04.16, 09:47Відповідь на 7 від Акварель

                Робить, часто ФАКТ
                В мене раз прикол був.. "Мій" дзвонить і починає широко і гарно вибачатися і перепрошувати, що кілька днів не дзвонив, але це не того "про що я можу думати", а тому ... (йде довгий і абсолютно реальний перелік всього)))). Ось він - ДОСВІД А прикол в тому був, що я сама була настільки зайнята, що про нього і те, що Я йому не подзвонила за весь день - згадувала аж вночі А ці його слова це було так якось... зворушливо
                Баба без ...съзжающей крыши н наз мужик

                  929.04.16, 13:50Відповідь на 8 від mestor

                  Робить, часто ФАКТ
                  В мене раз прикол був.. "Мій" дзвонить і починає широко і гарно вибачатися і перепрошувати, що кілька днів не дзвонив, але це не того "про що я можу думати", а тому ... (йде довгий і абсолютно реальний перелік всього)))). Ось він - ДОСВІД А прикол в тому був, що я сама була настільки зайнята, що про нього і те, що Я йому не подзвонила за весь день - згадувала аж вночі А ці його слова це було так якось... зворушливо
                  Баба без ...съзжающей крыши н наз мужик
                  Я не казала, що вона, моя стріха, весь час на місці

                    1029.04.16, 13:51Відповідь на 6 від Гість: Fragile

                    А может просто переживают?бывает и такое, - но заачем?Ну как, а вдруг плохо стало или в аварию, не дай Бог, попал, всяко может быть в жизни, у меня других мыслей не возникает. Так вони ж про це не думають, що хтось дійсно турбується і переживає... Козли, одним словом

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна