хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

"Втрата"

                                                                                   Комусь може дуже важливо,
                                                                                   певний колір очей, чи відтінок...

 
Багато років минуло з того часу, коли до мене підсів той хлопець.І звідки він взявся? Худощавий такий, косоокий, схожий на наркомана, зі шрамом на правій руці.Почав скаржитися, на життя і я вирішив йому допомогти.Навіщо, я це зробив?
Тепер, я нікому не допомагаю, ні порадами, ні вчинками. А було все так....Десь шоста година ранку.Сиджу я на лавочці в парку, відпочиваю після нічної зміни. Аж раптом, чую чийсь голос, зовсім поруч...
- В мене купа проблем, вирішення яких, скидається на стрибок вище своєї голови. Я погано сплю, поступово зникає інтерес до всього, що коїться.Та, що там казати..., якщо навіть сонце, не викликає посмішки на обличчі. Мабуть, як помру, то ніхто і не помітить.
 - Дурний ти! Які там проблеми, в твоєму віці? Ти ж навіть не цінуєш того, що в тебе є.
-  Нічого в мене не має.., ні вроди, ні хисту, ні знань,... Чому тут можна радіти? Хіба це життя, коли ти ні на що не здатний?
- Тебе послухати, так ти ніби розумово відсталий каліка, після лоботомії. Кажеш в тебе нічого не має? Хочеш, доведу протилежне? Я навіть можу гарантувати, що ти почнеш знову радіти.
- Гадаю, гірше від цього не буде.
- Я тебе загіпнотизую.Ти не проти?
- Я не вірю в силу гіпнозу.
- Це не має значення.То як?
- Чому б ні?
- Ну, почнемо...Лягай, заплющ очі, зконцентруй увагу на моєму голосі.Уяви: ти лежиш на м'якій траві, сонце гріє твоє тіло, квіти наповнюють твої легені своїм ароматом. В тобі виникає палке бажання подивитись на небо,та сонце сліпить тобі очі, і ти нічого не бачиш. Але нічого страшного.Зір тобі зараз не потрібен, я заберу його в тебе.Тепер, на рахунок три,ти вернешся в парк.Один, два, три.
- Що,ти зі мною зробив?! Я нічого не бачу!
- Заспокойся! Через два дні, я поверну тобі зір. А доти, використовуй, ті відчуття, які лишились.

                                                                                    ...Інші, зір вважають за диво,
                                                                               наче в щойно народжених діток!
9

Коментарі

114.10.10, 10:04

у меня садится зрение..( эт и правда оч важно..

    214.10.10, 12:54

    Так... Дійсно дуже важливо.

      315.10.10, 00:08

      ценить что либо начинаешь только после того как потерял ...

        415.10.10, 21:55Відповідь на 1 від Annastezie

        Это да. У меня уже лет пять, один глаз "близорукий"

          515.10.10, 22:01Відповідь на 2 від N 47-ий

          Я навіть не уявляю, як люди пристосовуються і живуть далі коли сліпнуть. Для мене, то був би(російською краще звучить)"конец света" в усіх сенсах.

            615.10.10, 22:07Відповідь на 3 від Рыжая_лиса

            Точно (к хорошому быстро привыкаешь)!

              Гість: Margarita1978

              71.11.10, 12:37

              Ты несчастен?Купи козу,а когда ты станешь самым несчастным ухаживая за козой,продай козу!И ты поймёшь,что такое счастье!!!

                81.11.10, 12:40Відповідь на 7 від Гість: Margarita1978

                Сам себе создай проблем, реши их и получи удовольствие от результата

                  Гість: Margarita1978

                  91.11.10, 12:50

                  Да!Так лечат психиаторы нас.Только вот проблем себе создал не тот,который подсел,а тот ,который согласился.

                    101.11.10, 12:57Відповідь на 9 від Гість: Margarita1978

                    Хотел как лучше, а получилось, как всегда (это удел многих).

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна