хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Золотий Ключик!

Доброго дня всім!

Сьогоді 22-й Місячний День.
Символ Дня - Слон, Книга, Золотий Ключ.


День, який дає нам унікальну можливість роботи з інформацією, яка наче ключ відмикає нові двері в житі.
Я обожнюю цей день. Саме в ньому намагаюся більш уважно сприймати інфу (в неті, від людей - будь-який потік), працювати з книгами; саме в цей день занурення в натальну карту дає прекрасні результати!

тобто день унікальний!
тож буд-яка інформація, що надійшла до вас цього дня вартує вашої уваги podmig

Будьте пильні!
Бо сьогодні нам даються перлини
мудрості (вони звісно посилаються кожногодня..але сьогодні особливо).


Свою сьогоднішню перлину номер один - я вже отримала -  стаття про Любов від Ошо... тому, з радісттю дарую вам її.. >>>вхід <<<

 інформацію не можна втримати і тим більше володіти нею, її слід передавати далі....


Любіть і Будьте Коханими!



Ваша Ружа,
що сьогодні збирає перлини у кошик....
6

Коментарі

129.10.10, 12:18

    229.10.10, 12:29

    спасибо, я тоже получила важную информацию из натальной карты!

      Гість: Wtug

      329.10.10, 12:55

        Гість: Каsсандра

        429.10.10, 14:05

        У меня сегодня действительно уникальный день,в прямом и переносном смысле этого слова
        Вера в себя — это лучшее лекарство, которое прописала нам жизнь!

          529.10.10, 23:14

          сьогодні дивний день був у мене - чудовий настрій, справи прижмні ...та ось на жаль пролетіла ПОГАНА звістка, про дуже погані речі від подруги її так мовити майбутнє - як з цим?????

            630.10.10, 00:23

            спасибо, я тоже получила сегодня очень нужную информацию, да и вообще - день был удачным

              71.11.10, 10:39Відповідь на 2 від Родана

              спасибо, я тоже получила важную информацию из натальной карты!

                81.11.10, 10:39Відповідь на 4 від Гість: Каsсандра

                У меня сегодня действительно уникальный день,в прямом и переносном смысле этого слова
                Вера в себя — это лучшее лекарство, которое прописала нам жизнь!

                  91.11.10, 10:42Відповідь на 5 від Helen77

                  сьогодні дивний день був у мене - чудовий настрій, справи прижмні ...та ось на жаль пролетіла ПОГАНА звістка, про дуже погані речі від подруги її так мовити майбутнє - як з цим?????погана чи добра - це лише наша оцінка.. вість , тобто інформація прийшла в такий день.. тож слід дуже ретельно помислити над суттю питання.. воно мабудть дуже важливе і можливо кармічно назріле для розв*зання....

                    101.11.10, 10:42Відповідь на 6 від Nila@

                    спасибо, я тоже получила сегодня очень нужную информацию, да и вообще - день был удачным дуже рада! так тримати!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна