хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Задолбали


Хочу автоответчик, который бы сам отвечал на все рекламные звонки "Меня не интересуют поставки питьевой воды на дом, подключение к интернету и беседы о Библии"kill

 


27%, 13 голосів

6%, 3 голоси

15%, 7 голосів

4%, 2 голоси

48%, 23 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
9

Коментарі

120.02.10, 15:02

у меня из рекламных звонков только укртелеком - сказки почитать детям. "если вас заинтересует "Колобок" - нажмите1, "Волк и семеро козлят" - нажмите 2, "Петушок, золотой гребешок" - нажмите 3..." и т.д.

    220.02.10, 15:03

    думаю, что реклама на домашний номер телефона - это не совсем правовые действия...

      320.02.10, 15:03Відповідь на 1 від Delta357

      Який у вас Укртелеком цікавий Казки і я не проти послухати
      Мені Укртелеком дзвонить тіки якщо я заплатити забуду

        420.02.10, 15:04

        Не бери трубку.

          520.02.10, 15:05Відповідь на 3 від tanjuwa

          Який у вас Укртелеком цікавий Казки і я не проти послухати
          Мені Укртелеком дзвонить тіки якщо я заплатити забуду
          это потому, наверное, что я плачу вовремя
          мне-сказки. тебе - Библию...

            620.02.10, 15:06Відповідь на 2 від Delta357

            У мене теж така думка є. Тре буде поритися в законодавстві....
            Доречі більш за все задовбує те що кожна компанія продзвонює мінімум трийчі
            І, блін, не жалко часу, невже так важко відмітити у себе "Абонент злий і кидається на оператора, більше не дзвонити"

              720.02.10, 15:07Відповідь на 4 від Al KazlOFF

              Так може ж хтось з родичів дзвонить...

                820.02.10, 15:08Відповідь на 5 від Delta357

                Я тільки влітку не плачу Бо мені влітку зарплатню не платять. А так я сумлінний абонент

                  920.02.10, 15:10Відповідь на 6 від tanjuwa

                  У мене теж така думка є. Тре буде поритися в законодавстві....
                  Доречі більш за все задовбує те що кожна компанія продзвонює мінімум трийчі
                  І, блін, не жалко часу, невже так важко відмітити у себе "Абонент злий і кидається на оператора, більше не дзвонити"
                  у укртлекома, может, и есть основания позвонить (всё-таки их оборудование и обслуживание), а вот все остальные - это проходимцы, скачавшие телефонные базы. однозначно - хулиганство и вмешательство в частную жизнь.

                    1020.02.10, 15:10Відповідь на 2 від Delta357

                    думаю, что реклама на домашний номер телефона - это не совсем правовые действия...Стаття 363-1 КК України. Перешкоджання роботі електронно-обчислювальних ма­шин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютер­них мереж чи мереж електрозв'язку шляхом масового розповсюдження повідомлень електрозв'язку.

                    Докажешь"перешкоджання" - можно наказівать.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна