хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Чоловіки-невдахи vs успішні жінки?

Натрапила на просторах інтернету на отаку от картинку (повний розмір):

Те що критерії суперечливі і половина з них взагалі маячня це зрозуміло. Але цікаво:

Чому на стороні успішної людини намальована жінка, а на стороні неуспішної - чоловік?
5

Коментарі

анонім

116.03.13, 12:38

точно феминистка рисовала

    216.03.13, 13:19

    Ну если работать почти задарма...- индикатор успеха...то я спорить не стану....

      Гість: О-leg-O

      316.03.13, 14:38

      На плакате написано кто его составлял, так что ясно почему жинка намальвана. Написала баба у которой нет полноценной семьи, и свихнутая на работе.

        417.03.13, 08:13Відповідь на 3 від Гість: О-leg-O

        На плакате написано кто его составлял, так что ясно почему жинка намальвана. Написала баба у которой нет полноценной семьи, и свихнутая на работе.ага.. я погуглил и почитал ее блоги.
        Нам женщины такие не по душе. Очень неуютно. Я бы к такой женщине после работы бы не спешил.

          Гість: Tery Presly

          517.03.13, 18:37

          просто розраховано на жінок, чоловіки рідко таким речам надають якесь значення

            Гість: О-leg-O

            617.03.13, 19:21Відповідь на 4 від DimedrolЫЧ

            На плакате написано кто его составлял, так что ясно почему жинка намальвана. Написала баба у которой нет полноценной семьи, и свихнутая на работе.ага.. я погуглил и почитал ее блоги.
            Нам женщины такие не по душе. Очень неуютно. Я бы к такой женщине после работы бы не спешил.
            А к ней и так никто не спешит. Такие женщины --- замужем за работой. Не семейные они короч.

              717.03.13, 22:04

                818.03.13, 22:57

                5 коментів від неуспішних людей

                  94.04.13, 12:56

                  просто мужчина как только жениться ,ему на все наплевать (во что ребенка одеть,чем накормить)главное прийти домой улечься возле телевизора,тарелочка рядом и жизнь прекрасна.не все конечно такие.много знакомымх которые уважают и ценят свою семью!но мне только неудачники и попадаються!!!!и в основном женщины сейчас стараються и семью тянуть и карьеру устраивать!

                    104.04.13, 13:20Відповідь на 9 від свeтлana

                    Не знаю де ви таких чоловіків берете Всі чоловіки яких я знаю навпаки зі створенням родини стають в рази відповідальнішими і жінки їх якщо і працюють то виключно задля особистого розвитку.
                    Може справа в поведінці жінок які ставлять кар"єру на перше місце і шукають такого чоловіка який би їм не заважав?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна