хочу сюда!
 

Наталия

37 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

„Національний Альянс” – організація правої української молоді

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Націнальний Альянс», як нова націоналістична сила в молодіжному русі України, постала 29 січня 2005 року. День з’їзду, який відбувся 29 січняв Києві, принйято важати днем заснування „Національного Альянсу”, який об’єднав у своїх лавах молодих українських націоналістів, зокрема, і активістів «Помаранчевої революці» в різних регіонах. Організацію очолив Ігор Гузь, на той час депутат Волинської обласної ради та відомий діяч молодіжного націоналістичного руху в Україні.

„Національний Альянс” є громадсько-політичною організацією, ідеологічні засади якої побудовані на засадах націоналізму та християнства. Мета організації – сприяння побудові української національної держави шляхом виховання нового прошарку української еліти, готової очолити історичний поступ українського народу.

Для досягнення цієї мети „Національний Альянс” використовує чітку систему патроітичного виховання, яка полягає у всебічному (ідеологічно-інтелектуальному, фізичному тощо) вишколі членства та активній роботі з навчальними закладами різних рівнів. Чи не основним базовим принципом виховання нової еліти є плекання в людей лідерських якостей та їх організаційних ініціатив.

Дана система вишколу є досить чіткою та ефективною. В її програму входять регулярні збори осередків, внутрішньо-організаційні заходи (збірки віддлів, націоналістичні університети, дискусійні клуби, катехізації, співочі збірки, професійні вишколи, а також – одноденні вишколи на природі, участь в громадських акціях, тематичних семінарах для членів громадських організацій тощо). Протягом року „Національний Альянс” проводить чотири великі всеукраїнські таборування та близько десяти малих, регіонального масштабу. Активно практикується проведення теренових ігор. На таборуваннях їх учасники проходять як фізичний так і інтелектуальний вишкіл.

„Національний Альянс” є однією з найчисельніших українських націоналістичних організацій. Кількість зареєстрованих членів та прихильників в загальноукраїнських масштабах становить близько тисячі молодих людей, серед яких є і школярі і дупутати рад різних рівнів. На сьогодні „Національний Альянс” діє в 15 областях України, серед яких найактивнішими є осередки на Волині, Житомирщині, Івано-Франківщині, Черкащині, Кіровограді, Львові, Кривому Розі та Києві. Активно проводиться подальша робота по створенню нових організаційних осередків по інших регіонах.

„Національний Альянс” активно працює з органами державної влади на місцях та місцевим самоврядуванням, регулярно подаючи та виграючи проекти для втілення своїх чисельних заходів. Налагоджена активна співпраця з іншими молодіжними органіаціями та різними установами. Проводиться аткивна співпраця з традиційними українськими церквами, представники яких часто беруть участь у заходах „Національного Альянсу”.

Серед найпомітніших здобутків „Національного Альянсу” за 2007 рік - масове проведення одномоментних акцій, зокрема - „Вибори на майдані” та „Похорони комунізму”, в яких взяло більшість регіональних предствництв організації. Успішно проведені і табори, в яких взяло участь понад півтисячі української молоді. Міжнародна акція „Пам’ять без кордонів”, яка є однією з візитних карток „Національного Альянсу”, що полягає у відновленні занедбаних українських кладовищ на етнічних українських землях в Польщі, викликала неабиякий резонанс в суспільстві. Відкриття в місті Луцьку Центру модерної українсткої культури „Форпост” та проведення в його рамках Всеукраїнського фестивалю альтернативної музики „Бандерштат-2007”, стало досягненням не лише „Національного Альянсу”, але й всього націоналістичного руху.

Активно діє всеукраїнський Провід організації, а для ефективної координації роботи регулярно проводяться всеукраїнські ради організації.

"Національний Альянс" має свій сайт.

12

Комментарии

122.04.08, 14:30

и чё???

    223.04.08, 00:41

    хвалю себя любимого

      323.04.08, 09:02

      Шкода, але у Франківьку Нацальянс розпався..