хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Звернення до водіїв та пішоходів

Шановні водії та пішоходи!

       Погодні умови бажають кращого... Сніг, що випав на лід, блокує рух. Не всі водії мають шиповану резину. Тому, - ПРОХАННЯ:

ЯКЩО ВИ ПОМІТИЛИ АВТО ЩО БУКСУЄ І НЕМОЖЕ ВИЇХАТИ ІЗ СТОЯНКИ, перехрестя (!), тощо  або ж ПРОСТО РУШИТЬ – НЕ ЛІНІТЬСЯ, ПІДІПХНІТЬ.

БОГ ВАМ ВІДДЯЧИТЬ.

 

    Я особисто двом водіям допоміг. Мене теж раз підіпхнули.

 

ВОДІЇ! Будьте загальноввічливі до пішоходів...

       ...І ще, гальмуйте двигуном! Бо якщо нема круїзконтролю, то гальма НЕДІЄВІ, - машина просто пливе!!! Так як у гайців із минулої замітки.

 

!!! Якщо машина гребеться, спробуйте рушати не І а ІІ передачею. зачасту допомага!!!

 

Шановні блогери, запрошую в члени спвітовариства. активісти стануть модераторами!!!

 

(повтор)

 

6

Коментарі

129.12.09, 17:32

За "активізм", - спробую виправдати довіру!!!



    229.12.09, 17:40

    Мдя, достала сегодня с антресолей лопату и положила в багажник. Едем с мужем на ночной сеанс "Аватара". Фиг его знает, как будем из двора выкарабкиваться.

      Гість: tridesyatiy

      329.12.09, 17:56

      Передвигайтесь ножками не будете буксовать

        415.01.10, 00:25

        Мужики садитесь на Москвичи. Я Супрой два часа из двора на шипах порпался. Потом в целях экономии срадств на ремонт обвеса. Попробовал взять барьер на отцовском МОХЕ. К моему удивлению пошол как танк. Так до самого магазина и назад пробивая сугробы, без единой пробуксовки и без шипов!!!!!

          Гість: zayazz

          53.02.10, 19:10

          двигуном! Бо якщо нема круїзконтролю, то гальма
          Не круїзконтролю, а АБС (Анти Блокувальна Система). Круїзконтроль - пристрій для підтримування постійної швидкості руху.