хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

Як і предполагав отримав жопу. М-412


http://blog.i.ua/community/1717/291760/
 тутечки замітка про датчик тормозної системи. кому цікаво читніть. як предполагав з ним виникли проблеми. на фото вся хрінь з ним повязана. проблема слідуюча, через датчик обведений колом підтікає гальмівна рідина. такшо його доведеться заглушити. до кращих часів, поки на розборці нового непридбаю.

на фото те про що річ

 

5

Коментарі

121.08.09, 11:15

если будешь без него постоянно следи за жидкостью

    221.08.09, 11:21Відповідь на 1 від ВалериЧ

    перед кожним виїздо перевіряю: тормозну рідину, рідину в щепленні, рівень мастила, рівень тосолу. завожу на вижатому щепленні нгавіть якщо перевірив що передача вимкнена. при виїзді декілька раз притормажу даби впевнетись в роботі гальм.

      321.08.09, 11:23Відповідь на 2 від gam-ua

      А ты каждый день ездишь на Космиче

        Гість: SamFlint

        421.08.09, 12:26

        Без датчика не варто,всяке буває,пам ятаю якось іхав без гальм(пасажиром правда)але не дуже це весело

          521.08.09, 12:47Відповідь на 4 від Гість: SamFlint

          я колись їхав без гальм запорожцем, по голольоду. це було круто.

            Гість: SamFlint

            621.08.09, 12:49Відповідь на 5 від gam-ua

            я колись їхав без гальм запорожцем, по голольоду. це було круто. До речі теж запорожцем,така техніка ,до цього часу мало хто вірить що воно їхало 115 км/год і не дохло,шкода не встиг поїздити на ньому,тільки пар раз

              721.08.09, 12:52Відповідь на 6 від Гість: SamFlint

              запор 115? невірю! мій їхав 130 налехке. але це потолок для нього. хоча залежно від двигуна. деякі комплектувалися двигуном обємом під 50 конячок, хоч і називались сороковками. тобто типу на 40 коней.
              а я на своє москвичі стрілку спідометра ложив. теж ніхто невірить. а жимно було страх.

                Гість: SamFlint

                821.08.09, 12:58Відповідь на 7 від gam-ua

                запор 115? невірю! мій їхав 130 налехке. але це потолок для нього. хоча залежно від двигуна. деякі комплектувалися двигуном обємом під 50 конячок, хоч і називались сороковками. тобто типу на 40 коней.
                а я на своє москвичі стрілку спідометра ложив. теж ніхто невірить. а жимно було страх.
                Мені теж,але воно перегрілося коли почав давати 120

                  Гість: СДЧ

                  921.08.09, 15:25

                  за запорі таких даттчиків аж два, поцікався може підійде і купи новий

                    1022.08.09, 08:51

                    лучше бы на более понятном языке

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна