хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Пословицы про пиво

* ПЕЙТЕ ПИВО ПЕННОЕ - БУДЕТ ЖИЗНЬ ОТМЕННАЯ !
* Пиво величайшее изобpетение. Колесо, конечно, тоже ничего, но колесо с pыбой все-таки не то
* При питие пива нужно знать меру, а то вдруг выпьешь меньше...
* Любите женщин с пивом и пиво без женщин!
* В пиве-сила, в вине-мудрость, в воде-микробы
* С пивом и в шалаше рай!
* без доброго пива, нет души разлива!
* Лучше пиво в руке, чем девица вдалеке!
* Отец без пива, как цветок без полива.
* Клин - Клинским вышибают
* Пиво пей, а деньги будут!!!
* Пиво не чай,стакана не хватит.
* пол часа здорового смеха не заменят литра пива
* Пригласи друзей на ПИВО проведешь ты день КРАСИВОО!!
* Пиво утром как зарядка - влил его и всё в порядке!
* Для нормального человека одна бутылка пива в самый раз, две - много, три - мало.
* Не бывает много пива - бывает сортир далеко.
* За пиво Родине особое спасибо.
* Море пива - это мало, лучше океан
* Съешь Сникерсов мешок, и ты поймешь, насколько Жигулевское приятней...
* Национальная идея может иметь любую плотность, цвет и содержание алкоголя.
* Безалкогольное пиво - первый шаг к резиновой женщине.
* Пейти пиво не спеша, пусть блаженствует душа
* День без пива, время на ветер!
* пиво не чай - водой не разбавляй
* С хорошего Пива ,и на утро жить хочется!!!
* На людей я не бросаюсь, но на продавщицу пива в магазине смотрю с аппетитом.
* Пиво - жидкое счастье
* Смотрите на мир сквозь пиво, и он покажется вам золотым
* Мужик без пива, как свадьба без баяна
* Жизнь без пива - что пиво без воблы
* И у темного пива есть светлая сторона...
* Пивная кружка это собственное море удовольствия на твоем столе.
* Да, водку можешь ты не пить, но пиво выпить - ты обязан!
9

Коментарі

Гість: я Саник

122.05.10, 12:09

    222.05.10, 12:56

      анонім

      323.05.10, 00:46

      ПИВО - не тільки джерело фізичної та душевної насолоди, а й гарний засіб для покращення бренного існування.... ....

      Перефразуючи Е.М.Ремарка :
      -ПИВО - не опускається в шлунок, а піднімається до очей, та змінює бачення світу(в кращу сторону).... .....

        423.05.10, 00:56Відповідь на 3 від анонім

        ПИВО - не тільки джерело фізичної та душевної насолоди, а й гарний засіб для покращення бренного існування.... ....

        Перефразуючи Е.М.Ремарка :
        -ПИВО - не опускається в шлунок, а піднімається до очей, та змінює бачення світу(в кращу сторону).... .....
        Приємно бачити друзів і в цьому співтоваристві!!!!Завтра,вже сьогодні свято- по пивку???

          анонім

          523.05.10, 01:01Відповідь на 4 від дТОЛЯізХорола

          Немає питань...хоча, я більше сприяю* цивілізованому споживанню цього напою, в широкому асортименті та в гарних умовах...і теде і тепе.... .... А сам то і не вживаю.... ... Але можу Боржомі сьорбнути, за компашку.....

            623.05.10, 01:14Відповідь на 5 від анонім

            Немає питань...хоча, я більше сприяю* цивілізованому споживанню цього напою, в широкому асортименті та в гарних умовах...і теде і тепе.... .... А сам то і не вживаю.... ... Але можу Боржомі сьорбнути, за компашку..... Боржомі дорожче за пиво.А я люблю Чернігівське або Львівське.

              анонім

              723.05.10, 01:22Відповідь на 6 від дТОЛЯізХорола

              З вітчизняних рекомендую МИКУЛИНЕЦЬКЕ, живе(але присутня тонка фільтрація).....був на заводі, все бачив.... Львівське - забагато хімії....Чернігівське - падає споживання, кажуть - хімія............... В нас зараз саме популярне - Павлівське, живе, тільки груба фільтрація(термін споживання - 8 діб).... Сам обдивився весь завод, процес виготовлення і теде....Висновок - ПИТИ МОЖНА... ...

                823.05.10, 01:31Відповідь на 7 від анонім

                З вітчизняних рекомендую МИКУЛИНЕЦЬКЕ, живе(але присутня тонка фільтрація).....був на заводі, все бачив.... Львівське - забагато хімії....Чернігівське - падає споживання, кажуть - хімія............... В нас зараз саме популярне - Павлівське, живе, тільки груба фільтрація(термін споживання - 8 діб).... Сам обдивився весь завод, процес виготовлення і теде....Висновок - ПИТИ МОЖНА... ...ХІімія-хімія.А ми колись любили наше кременчуцьке.....Царство йому...

                  анонім

                  923.05.10, 01:48Відповідь на 8 від дТОЛЯізХорола

                  В нас було файне пиво тільки до 1939 року.......варив чех, Вацлав Земан....а потім, і по цей день - просто моча... А ні, ще було, десь зо ДВА МІСЯЦІ придатне до вживання, коли німці змонтували та налаштували нову виробничу лінію... ...і САМІ контролювали процес варки*.... ... А потім німчура поїхала додому і все стало на круги своя....
                  За совка був такий жарт, що Луцьке пиво придатне до споживання тільки десять секунд після відкорковування пляшки, головне ВСТИГНУТИ....

                    1023.05.10, 02:00Відповідь на 9 від анонім

                    У нас тоже було Хорольське в 90-х.Поїхали німці-стало пиво як квас,а потІм І завод зник.нА ДОБРАНІЧ.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна