хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

вікно

Він переживав Її смерть жахливо…Впав у депресію…І знову почав приймати наркотики… Через це він посварився зі своїм другом, і в результаті той вигнав його з квартири. Йому довелося найняти якусь комірчину на горищі… Зібрав усі свої речі і пішов…
Він продав усе дороге, що в Нього було… всі гроші Він витрачав на дозу…
Він сидів на підлозі в майже пустій кімнаті. Із меблів там була лише старенька табуретка і великий годинник., який на той момент бив 3 раз із 12. На вулиці все затихло. Навіть дощ, який супроводжував всю п’ятницю. Не було чути галас компаній «під шафе», вогні машин не мелькали на довгій річці дороги.
На стільчику стояла свічка. Горіти їй залишалося ще не довго… бо значна частина воску вже заповнила маленьку чашку, в якій стояла свічка… Язичок полум’я здавався живим… такий ніжний, тендітний… але ніколи не дасть торкнутися до себе… Цей маленький вогник освітлював кімнату, але в той же час закутував у тінь більшу її частину…
На Його обличчя теж падало світло, але розгледіти було неможливо. У лівій руці він тримав фото. Зображення розгледіти не можна… його закутав морок… Цого рука помітно тремтіла… Може через хвилювання чи душевні переживання, а, може, просто ременем сильно затягло руку… У правій руці він тримав шприц. Під п’ятий удар годинника голка увійшла в руку, на якій було уже не мало шрамів… По брудним венам поплив яд… Він стиснув руку в лікті, скинувши ремінь з руки… В його очі блиснуло світло. Вони блищали так, ніби літнє сонце відбивалося у кришталево-голубій воді. Але за мить блиск зник і очі здавалися мертвими… Блищали тільки сльози на його щоках… Він згадував її… Картав себе за те, що дозволив їй поїхати… На сьомому ударі почав благати у неї прощення…
Дев’ятий удар…
Десятий удар…
З мороку з’явилася рука… потім силует… але то був не силует коханої... Силует подав йому руку…Він підняв голову… Поклав шприца і подав руку у відповідь…
Вони пішли в морок… Свічка погасла…

Приїхавши вранці навідати друга, хлопчина з виставки застав міліцію та лікарів біля того будинку… Лікарі встановили… Викинувся з вікна під впливом прийнятих наркотиків… Фотокартка коханої була поруч… заляпана кров'ю.

4

Останні статті

Коментарі

18.06.09, 15:24

Страшные вещи творятся в Носовке...

    28.06.09, 15:26Відповідь на 1 від CKB

    та не дуже...
    Ці страшні речі творяться в мене в голові...

      38.06.09, 15:34Відповідь на 2 від ПоВіТрУлЯ)))

      та не дуже...
      Ці страшні речі творяться в мене в голові...
      А что ж ты хотела от наркотиков?

        48.06.09, 16:03Відповідь на 3 від CKB

        я не приймаю наркотики...

          58.06.09, 16:18Відповідь на 4 від ПоВіТрУлЯ)))

          я не приймаю наркотики...Не принимаешь, но употребляешь - какая разница

            68.06.09, 16:23Відповідь на 5 від CKB

            та ні...
            я тут не до чого...
            я НЕ НАРКОМАН!!!!

              78.06.09, 16:30Відповідь на 6 від ПоВіТрУлЯ)))

              та ні...
              я тут не до чого...
              я НЕ НАРКОМАН!!!!
              А кто же ты тогда?

                88.06.09, 16:34Відповідь на 7 від CKB

                НЕ ОБРАЖАЙТЕ МАЛЕНЬКУ ДІВЧИНКУ
                у мене просто хвора фантазія....

                  98.06.09, 16:36Відповідь на 8 від ПоВіТрУлЯ)))

                  НЕ ОБРАЖАЙТЕ МАЛЕНЬКУ ДІВЧИНКУ
                  у мене просто хвора фантазія....
                  Надо лечить

                    108.06.09, 16:37Відповідь на 9 від CKB

                    а мені не заважає...
                    та я і не знаю як...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна