хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Червона калина. 3.

ЧЕРВОНА КАЛИНА .

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

ооооооооооооооооооооооооо

3.

             ../ завершення /.

Люди там живуть здоровi,

Бо нема « гнилої» кровi !

10

Коментарі

19.07.10, 22:50

    Гість: JоkondaL

    29.07.10, 22:52


    Можливо, колись так буде... Чекаємо повстання...

      39.07.10, 22:59Відповідь на 1 від N 47-ий

      Дуже дякую!!!

        49.07.10, 23:14Відповідь на 2 від Гість: JоkondaL


        Можливо, колись так буде... Чекаємо повстання...
        Я не думаю,що для народу буде гарно,якщо хтось пiдiйме повстання! Невже ж хтось хоче,щоби його рiднi: дiти,онуки,матусi,та татусi, друзi повмирали???
        Я знаю,що якщо не стримати, то буде ВЕЛИКА БIДА!!! ВЕЛИКА !!!--Я ЗНАЮ,що БУДЕ,якщо ми не стримаємось!!!
        Я ЗНАЮ !!! Народу вiд цього не буде добре! Я ЗНАЮ !!! НЕ БУДЕ !!! КРОВ ! СМЕРТЬ ! ЖАХ !!! Я цього не хочу! Все можна ВИРiШУВАТИ МИРНИМ ШЛЯХОМ !!! Я ЗНАЮ--ВСЕ !!! Народ не повинен страждати!!!
        Треба час!!!--Все буде добре ! Треба час! Життя обов"язково налагодиться! Треба час! Ми--українцi --мирнi люди! Бережiть своїх дiтей
        вiд вiйн !!! та кровi!

          Гість: JоkondaL

          59.07.10, 23:21Відповідь на 4 від Ариаднынити

          Я мала на увазі не у прямому значенні "повстання", як кровопролитну війну народу, а вище - "повстання" в душах, у свідомості, повстання духу для добрих цілей, повстання задля миру і злагоди людей.
          Але, якщо вже згадалось за це... Себто, за війну... То хочу сказати, як має статись -- так і буде... Нам лише вирішувати на якому боці боротьбу вести...

            610.07.10, 01:07

            Хочется надеяться, что все мечты сбудутся, и у нас будет когда-нибудь такая же сильная, свободная, прекрасная страна, добрых, свободных, красивых людей

              710.07.10, 11:33

              Пусть твои мечты сбываются, от этого мир станет краше и добрей

                810.07.10, 23:12Відповідь на 5 від Гість: JоkondaL

                Я мала на увазі не у прямому значенні "повстання", як кровопролитну війну народу, а вище - "повстання" в душах, у свідомості, повстання духу для добрих цілей, повстання задля миру і злагоди людей.
                Але, якщо вже згадалось за це... Себто, за війну... То хочу сказати, як має статись -- так і буде... Нам лише вирішувати на якому боці боротьбу вести...
                Пробач,що не вiдразу вiдповiла!--Вийшла тодi з блогу.
                За себе особисто скажу--додам до своїх побажань що до моїх мрiй про наше життя .--Я завжди буду на боцi того,хто объеднуе всих НАС ! (тебе+мене,та iнших!--народи!) Менi подобаються ВСI люди,котрi ДОБРI --МИРОЛЮБИВI !--незалежно вiд кольору їх шкiри !

                  910.07.10, 23:14Відповідь на 6 від Nila@

                  Хочется надеяться, что все мечты сбудутся, и у нас будет когда-нибудь такая же сильная, свободная, прекрасная страна, добрых, свободных, красивых людей Обязательно БУДЕТ !!!

                    1010.07.10, 23:17Відповідь на 7 від календарник

                    Пусть твои мечты сбываются, от этого мир станет краше и добрей Благодарю Вас сердечно!!!
                    От наших ДОБРИХ ПОСЫЛОВ зависит МИР на Земле !!! ВМЕСТЕ МЫ -- СИЛА !!!--и без оружия убийства!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна