хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Мова сучасної людини є занепалою мовою.



  Поспілкуватися зі мною ви зможете через скайп - process57
                                            

Можна виділити три різновиди спілкування: інтелектуальне, духовне, змішане.

В інтелектуальному спілкуванні людина направляє на співрозмовника енергетичний потік, який виникає в її голові.

У духовному спілкуванні назовні йде енергетичний потік з Серця людини.

Нагадаю, що Серце поділяється на зовнішнє (почуття), та внутрішнє (духовна мудрість).
У випадку з зовнішнім Серцем ми виражаємо свої емоції наприклад так: Ой, як весело!
Якщо спілкування йде від глибокого Серця, слова виражають те, що ми відчуваємо, або "бачимо" на глибокому рівні.

У третьому виді спілкування енергія йде від голови та від Серця разом - "змішаний трафік".

У спілкуванні я намагаюся опиратися на глибоке Серце - на внутрішнє
бачення, але іноді помічаю, що деяким людям не зрозуміло те, що я їм
пояснюю. Це люди з інтелектуальним мисленням - раціоналісти. Вони
потребують спілкування на рівні голови, тому я переходжу на мову
інтелекту. При цьому втрачається щось дуже важливе - сама суть, а
залишаються голі слова.

Слова, що йдуть від інтелекту, можна порівняти з прозорими скляними  напівпорожніми кульками. Людина бере таку кульку та доповнює її своїм власним суб'єктивним змістом.
Саме тому нам так важко іноді зрозуміти одне одного (навіть науковці, перед тим, як розпочати наукову дискусію, домовляються про те, щоб основні слова-поняття (такі самі прозорі кульки) для усіх учасників були наповнені однаковим змістом)

Мову сучасної людини можна назвати занепалою мовою (падший язык).
Якщо припустити, що колись людство здатне було  сприймати духовну реальність, та діяти у ній (можливо відголоском цього і є християнський Едем), очевидно, тодішня мова здатна була віддзеркалювати духовний світ, та була іншою.
Мова сучасної людини, навпаки. пристосована тільки для буття у матеріальному світі. Можливо, слова, які колись мали духовний зміст, тепер спотворені.
Навіть таке слово, як духовність,  не вказує на наявність особливої духовної реальності, сьогодні воно означає культурну обізнаність людини - те, наскільки вона розуміється у літературі, та у мистецтві.

Саме з цієї причини духовні тексти наповнені притчами та іносказаннями.
Вам доводилося читати будь-який духовний текст, знаєте про що там написано?
Там написано про існування духовної реальності, про те, якою вона є, та про методи досягнення цієї реальності.

- На що схоже царство небесне?
- Царство небесне схоже на гірчичне зернятко.

Але, коли починаєш читати духовний текст, спочатку впадаєш в оману слів - починаєш шукати сенс у звичному значенні слів. Намагаєшся зрозуміти текст за допомогою інтелекту, тому швидко втомлюєшся.

Для нашого інтелекту, духовний текст складається з протилежностей, з одного боку він містить у собі глухі кути для логічного мислення, з іншого боку - він виглядає помірковано абстрактним, що дає нашому розуму простір для широких інтелектуальних спекуляцій.

Саме так, логічні раціональні тлумачення Біблії та Нового Заповіту роз'єднали християнський світ на безліч релігійних конфесій.

Так сприймає текст наш інтелектуальний розум. Але, духовний текст написаний не для інтелекту, він призначений для нашого енергетичного та духовного тіла.

Саме тому, духовний текст потрібно відчувати, а не аналізувати.

Оскільки буденна мова неспроможна описати духовний вимір реальності, духовні вчителі та містики вкладали духовну енергію спеціальним способом.
Вони писали тексти, знаходячись у особливому стані свідомості, який можна назвати божественно надихаючим, пробудженим, або просвітленим.
Тепер, для того, щоб зрозуміти написане, ми повинні читати його, хоча би трохи наблизившись до подібного стану.
У християнстві до такого стану нас наближає молитва, у буддизмі - медитація.
Способом, який нам підходить, ми повинні зупинити свій неспокійний інтелектуальний розум, свої думки, та спробувати відчути у духовному тексті радість на Серці ТОГО, ХТО БАЧИТЬ РЕАЛЬНІСТЬ.
15

Коментарі

117.12.09, 19:15

Цікаво.

    анонім

    217.12.09, 19:20

      317.12.09, 19:28

      Цікаво, справді...

      Але побільше б практичної психології. Я дію часто, опираючись не стільки на знання (з інститутського курсу психології, з прочитаного недавно з різних джерел), а більше на інтуіцію, на життєвий досвід. Можливо, це не завжди вірно. Тому хотілось би почути поради практикуючого психолога. Вони так потрібні молодим батькам. Чекаю на ваші замітки в співтоваристві (для батьків та вчителів!) Зарані вдячна...

      Опишіть все ж докладно стан закоханості сучасного підлітка. Мабуть, часто біда в тому, що задіяне якраз тільки зовнішнє серце?

        417.12.09, 19:30

        любой способ связи - двухсторонний.
        можно использовать состояние чтобы понять смысл текста также, как и тексты, чтобы получить состояние

          517.12.09, 19:45Відповідь на 3 від МятежнаЯ

          Але побільше б практичної психології. ХТО хоче практичної психології?- наш інтелект.

          У кожній статті я нагадую про те, що необхідно навчитися ВІДЧУВАТИ. Для цього потрібно відсунути інтелект у сторону, але він не хоче, він хоче повністю володіти нами.

          Що може бути більш практичним, ніж відчувати своє тіло, руки, обличчя, лоб, своє Серце?

          Але інтелект просить щось таке, що можна робити, не усуваючи свого керівництва.

          "Опишіть все ж докладно стан закоханості сучасного підлітка".
          Я не можу писати на задану тему. Думаю, що буде реальне запитання від юної людини, з радістю напишу.

            617.12.09, 19:46Відповідь на 4 від Йоожа

            Погоджуюся повністю

              717.12.09, 19:57

              "У кожній статті я нагадую про те, що необхідно навчитися ВІДЧУВАТИ. Для цього потрібно відсунути інтелект у сторону, але він не хоче, він хоче повністю володіти нами.

              Що може бути більш практичним, ніж відчувати своє тіло, руки, обличчя, лоб, своє Серце?"

              Я це все відчуваю!))
              Ви знаєте, я вже давно заздрю "умалишенным"))) Проти багатьох речей в школі серце (і розум!!))) протестує. Треба послухатись серця і кинути роботу?
              Ви вважаєте, що змогли б стати гарним психологом без науки, без опрацювання своїм розумом?

                817.12.09, 20:03

                Все не те, все не так

                  917.12.09, 20:07Відповідь на 8 від Mamay_

                  Знову жарт?
                  Якщо серйозно, то прошу більш розгорнуто.

                    1017.12.09, 20:13Відповідь на 7 від МятежнаЯ

                    Проти багатьох речей в школі серце (і розум!!))) протестує. Треба послухатись серця і кинути роботу?
                    Якщо ти усвідомлюєш що школа є репресивним "казённым домом", стань на сторону учнів.
                    Якщо усвідомлюєш себе духовною істотою, сили у тебе є необмежено.

                    Що може бути кращим?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна