хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Весняні спостереження

                                              
Для більшосьті людей весна асоціюється з розквітом природи, пробудження зі сну, зародженням нових почуттів і т.д.

Для людей, котрі по-справжньому відчувають природу, відчувають всі її зміни, все має значення, навіть найменша дрібниця. От , наприклад, ви помічали, шо навесні повітря інше, що у людей змінюється погляд, що в їхній очах з`являється надія, радість, вони ніби очікують якогось чуда.

Весна чарівна пора, та що там казати, кожна пора року по-своєму магічна, але зараз не про це... Чи помічали ви, яке навесні повітря? Воно, ніби напоєне щастям, в ньому ніби витає аромат любові, наскрізь просякнуте чудом і радістю...

А небо яке навесні? Чесно кажучи, я рідко дивлюсь на небо, але вчора помітила, яке воно яскраво-блакитне, чисте, як по ньому повільно в даль пливуть легкі прозорі хмари, і від тієї чистоти, тиші і меланхолії в душі поселяється почуття спокою...

А як прокидається від зимового сну природа? Як повільно, але впевнено з-під торішнього листя пробиваються молоді пагони зеленої трави, як на деревах набухають бруньки, згодом з яких проростуть молоді зелені листочки чи білі квіти весняного цвіту. А я гарно і ніжно цвіте верба, спочатку ніби боїться , що холод ще не відступив, тому її котики світло-сірого кольору, а потім , ніби , показує всю свою красу і її котики стають яскраво-жовтого кольору...

А як прокидаються люди від зимової сплячки? Я б сказала так: "Як прокидаються людські душі після зими?". Тут можна довго не шукати аргументів чи слів, просто подивітся на людину, на її одяг, жести, слова... Отак просто йдеш по місту і бачиш : отам вже дівчата вдягнені у світлі легкі курточки, жваво ведуть розмову, сміються, а там, ідуть люди і по-всьому видно, що вони чимось не задоволені, хоча, на дворі +12 і світить сонце і все вказує на те, що зима закінчилась. Отак одні люди вже впустили весну у своє серце, а інші ще ні...

Якщо ви дочитали до кінця, то у вас може скластися враження, що мені весна вдарила в голову. І ви знаєте, скажу чесно, що так, тому що щоденні клопоти забирають стільки часу і сил, що здається, що нічого доброго і світлого немає , але роззирнувшись навколо, я зрозуміла, що щастя і радість поруч нас, треба просто вміти їх вчасно побачити і знайти...

 

 

 

18

Коментарі

19.03.09, 14:10

Красота......... читаю и будто вижу всё это перед своими глазами.........

    29.03.09, 14:15Відповідь на 1 від del][eted

    так, а побачити це все в житті набагато приємніше

      39.03.09, 14:15

      весна дуже гарна пора року.Після холоду і снігу зразуж піднімає настій.Весняне сонечко, спів пташок зранку. Люблю весну!

        49.03.09, 14:16Відповідь на 3 від WinterRose

        весна дуже гарна пора року.Після холоду і снігу зразуж піднімає настій.Весняне сонечко, спів пташок зранку. Люблю весну!а хто ж її не любить, це пора любові

          Гість: Tery Presly

          59.03.09, 14:23

          ну ще за вікном не справжня весна, але все ж таки

            69.03.09, 14:27Відповідь на 5 від Гість: Tery Presly

            але всеж таки хочеться тепла

              Гість: Tery Presly

              79.03.09, 14:41Відповідь на 6 від Панча Шила

              хочеться, такого як на фото

                89.03.09, 14:42Відповідь на 7 від Гість: Tery Presly

                так ще недовго чекати, треба трошки потерпіти

                  99.03.09, 14:51

                  Дяки, зайчику!!!!! сподіваюся, що якомога більше людей впустять весну у своє серце!!!

                    109.03.09, 14:53Відповідь на 9 від Купідонка

                    я теж на це сподіваюсь, та куди вони дйнуться, весна переможе

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна