хочу сюди!
 

Ксюша

44 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

комуніст Солдатенко про голодомор

На мою думку, голод був наслідком цілої низки об'єктивних і  суб'єктивних чинників, які, зрештою, аж ніяк не знімають  відповідальності з тодішнього керівництва СРСР. Те керівництво,  безумовно, є винним у смерті мільйонів українців. Але!

Досі немає науково підтверджених даних (хай для мене, якого не якого, історикапро те, що винищення українців, чи українського селянства, було  справжньою метою радянської влади у 1932-1933 роках.

http://www.pravda.com.ua/columns/2010/08/16/5303963/

 

валерій солдатенко, голова іституту національної пам"яті (за призначенням януковича), член компартії з 1969, за переконаннями комуніст. колишній старший науковий співробітник Інституту партії при цк компартії України - філіалу інституту марксизму-ленінізму при цк кпрс

1

Коментарі

116.08.10, 18:28

Поставили більш підходящого. Я не кажу - поганого, кажу - більш підходящого. Типу - самі ураїнці вважають, що ... і пішло-поїхало: голодомору не було, Бандері і Шухевичу неправильно присвоїли і т.д.
На жаль типовий зразок освіченого, та не достойного називатися українцем.

    216.08.10, 18:38

    Досі немає науково підтверджених даних (хай для мене, якого не якого, історика) про те, що винищення українців, чи українського селянства, було справжньою метою радянської влади у 1932-1933 роках.

    І якраз в тему було би тут додати, що справжньою метою радянської влади була побудова світлого майбутнього...
    Для кількох сотень осіб...
    Ціною життів мільйонів...

      316.08.10, 19:02

      я б його нагодував хлібом сіллю...

        416.08.10, 19:05Відповідь на 2 від no-sense

        Досі немає науково підтверджених даних..... Як немає документів що Донецьк після Юзівки деякий час іменувався Троцьком, а потім став Сталіно. Вміли "коммі" зачищати архіви!
        Але люди пам'ятають. Деякі селяни, доречі, роздивились людожерську сутність комуністів ще у 1924 році, взяли це до уваги і зуміли врятивати свої родини. Зараз вже їх пра-правнуки до дівчат залицяються. Якось розповім бо тут місця обмаль

          516.08.10, 19:07Відповідь на 4 від Східняк

          Досі немає науково підтверджених даних..... Як немає документів що Донецьк після Юзівки деякий час іменувався Троцьком, а потім став Сталіно. Вміли "коммі" зачищати архіви!
          Але люди пам'ятають. Деякі селяни, доречі, роздивились людожерську сутність комуністів ще у 1924 році, взяли це до уваги і зуміли врятивати свої родини. Зараз вже їх пра-правнуки до дівчат залицяються. Якось розповім бо тут місця обмаль
          О-о-о-о!!! То цікаво!
          З нетерпінням чекатиму розповіді!!!
          Тільки не забудьте!)

            616.08.10, 19:41Відповідь на 5 від no-sense

            ...Тільки не забудьте!... А Ви нагадаєте
            Десь через місяць, якщо раніше сам не згадаю...

              716.08.10, 21:23Відповідь на 6 від Східняк

              ...Тільки не забудьте!... А Ви нагадаєте
              Десь через місяць, якщо раніше сам не згадаю...
              Домовились!
              Інтуіція підказує, що Ви багато чого цікавого можете розповісти)
              Буду чекати на наступну порцію цікавинок)

                816.08.10, 22:44Відповідь на 4 від Східняк

                Ви як представник краю напишіть. Буде цікаво! Запишість собі на полях блокноту, щоб не забути))))

                  Гість: PR3D4T0R

                  916.08.10, 22:46

                  От, цікаво, де був його тато/мама в той час, як нквдсти відбирали харчі у селян?
                  Був у мене, ще у 5-му класі, такий викладач, що заявляв: "Голодомору не було!" (суб`єктивно - так, бо його тато був жандармом)
                  А для моєї бабусі, у сім`ї якої вижило лише 6 із 12-ти, Голодомор ''32-33-го таки був (і врожай, якби його не забрали, був нормальний).

                    1017.08.10, 09:13

                    redscum.info

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна